«Відчуття суперництва надихає та затягує», - чотириразова паралімпійська чемпіонка Єлизавета Мерешко

26.03.2017, 18:54 Переглядів: 2 643

«Відчуття суперництва надихає та затягує», - чотириразова паралімпійська чемпіонка Єлизавета Мерешко

Спортсменка Ввласним прикладом показує, що люди з обмеженими можливостями можуть досягати спортивних висот

До Кременчука на Відкритий чемпіонат з плавання завітала українська плавчиня, чемпіон та призер Літніх Паралімпійських ігор Єлизавета Мерешко. Єлизавета у Ріо встановила паралімпійський рекорд (33:43) на дистанції 50 метрів, а за кілька днів на дистанції 400 м вільним стилем також фінішувала з паралімпійським рекордом (5:17.01). Спортсменка своїм мотиватором називає Яну Клочкову, але головною опорою звичайно є мама, яка допомога підняти на ноги.


У звичайному житті Єлизавета Мерешко пересувається на візку (слабкі з дитинства ноги) і при плаванні працює тільки руками. У Єлизавети чотири "золота" і одна "бронза" - з жінок яскравіше медальний набір на Паралімпіаді 2016 тільки в американської легкоатлетки Тетяни Макфаден. Паралімпійська чемпіонка власним прикладом показує, що люди з обмеженими можливостями можуть досягати спортивних висот.

- Я прийшла у спорт для здоров'я, щоб підтримати те, що у мене є. А потім поступово з таких же маленьких змагань з'явилося натхнення, відчуття боротьби. Відчуття суперництва, чудове відчуття коли перемагаєш, це надихає та затягує. Сподіваюсь, що наші досягнення будуть надихати підростаюче покоління. Їм зараз не вистачає прикладу, на який можна рівнятися. Тому ми приїжджаємо показати нашу майстерність, може кого це підштовхне для занять спортом. Добре, що нас запрошують на такі турнірі, - розповіла Телеграфу чоти разова параолімпійська чемпіонка Єлизавета Мерешко.

 

«Відчуття суперництва надихає та затягує», - чотириразова паралімпійська чемпіонка Єлизавета Мерешко

Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх