У Кременчуці порахують всіх призовників та військовозобов'язаних

17.03.2017, 13:11 Просмотров: 4 308

У Кременчуці порахують всіх призовників та військовозобов'язаних

Відповідний Закону про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних прийняла Верховна Рада України

Верховна Рада підтримала закон №2045а "Про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних". За відповідний законопроект проголосувало 236 народних депутати. Депутати, які представляють інтереси Кременчука, Юрій Шаповалов та Костянтин Жеваго були відсутніми під час голосування.

Державний реєстр зберігатиме інформацію про всіх військовозобов’язаних (призовників). Це буде єдина автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система.  

 

Реєстр має допомогти веденню військового обліку; плануванню та виконанню заходів мобілізації, призову на строкову військову службу, прийняття на військову службу за контрактом; інформаційному забезпеченню осіб, звільнених з військової служби, які мають право на пенсію, та членів сімей загиблих військовослужбовців відомостями щодо військового обліку.

 

Реєстр міститиме персональні та службові дані військовозобов’язаних громадян України віком від 17 до 60 років, зокрема, відомості про дату виїзду за межі України та дату повернення на територію України.

 

Власником усієї інформації виступатиме Міністерство оборони, а розпорядником – Генеральний штаб.

 

У реєстр перенесуть відомості з ЦВК, Держприкордонслужби, Міносвіти, міграційної та фіскальної служб. Також реєстр поповниться даними військовозобов'язаних (призовників) із облікових карток та особових справ військкоматів.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх