Кременчужани знову можуть безкоштовно навчитися надавати невідкладну медичну допомогу

3.03.2017, 15:00 Просмотров: 1 692

Кременчужани знову можуть безкоштовно навчитися надавати невідкладну медичну допомогу

Тепер тренінги проводить «44-й Навчальний Центр»

 

Фото: Роман Бутрімов

Віднедавна у Кременчуці відновились безкоштовні курси надання невідкладної медичної допомоги. Відтепер навчає кременчужан рятувати життя представник «44-го Навчального Центру» Роман Бутрімов.

 

Пройти тренінг абсолютно безкоштовно можуть усі охочі. Для цього досить зв'язатися з Романом за телефоном: 097-716-47-85.

 

На сьогодні, минуло уже два тренінги для курсантів 2-го курсу Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

 

11 лютого темою тренігу була зупинка критичної крововтрати. 25 курсантів мали змогу спершу побачити як правильно та швидко провести зупинку критичної крововтрати за допомогою турнікета, а далі показували свої навички - накладали джгут самі собі як на верхні, так і на нижні кінцівки.  

 

 

25 лютого хлопці знов практикувалися в зупинці критичної крововтрати, але цього разу, джгутами Есмарха. Спочатку курсантам показали як правильно та швидко провести зупинку критичної кровотечі за його допомогою, а далі вони активно відпрацьовували навички самостійно. Паралельно додавались фізичні навантаження: курсанти віджималися, присідали, крутилися, тощо. У якості музичного супроводу цього разу були використані кулеметні черги та вибухи!

Автор: Руслана Горгола Фото: Роман Бутрімов Видео: romaferrari25 Источник видео: youtube.com
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх