Нова петиція: кременчужанка просить мера не боротися зі стихійною торгівлею на Водоканалі, а «облаштувати» її

31.01.2017, 14:31 Просмотров: 1 879 Комментариев: 2

Нова петиція: кременчужанка просить мера не боротися зі стихійною торгівлею на Водоканалі, а «облаштувати» її

Жінка переконана, що «ринок необхідний саме на зупинці, а не у дворах, як пропонує керівництво міста, адже він повинен бути у зручному місці для продавців і покупців, там, де його видно, а не на задвірках»

30 січня на сервісі електронних петицій мерії з'явилось чергове звернення до мера Кременчука Віталія Малецького з проханням облаштувати міні-ринок на зупинці «Водоканал» навпроти магазину «Каштан».
Ініціювала збір підписів під такою пропозицією Оксана Поліщук. Жінка переконана, що «ринок необхідний саме на зупинці, а не у дворах, як пропонує керівництво міста, адже він повинен бути у зручному місці для продавців і покупців, там, де його видно, а не на задвірках».
«Просимо керівництво міста на чолі з мером облаштувати міні-ринок "Водоканал" саме навпроти магазину "Каштан", який буде працювати з 7.00 до 22.00 цілий рік з метою продажу власної сільськогосподарської продукції. У цей скрутний час підтримайте власного виробника сільськогосподарської продукції і надайте можливість мешканцям міста придбати свіжу, якісну, екологічно чисту продукцію. З цією метою просимо обладнати міні-ринок приблизно на 30 торгових місць для гарного естетичного вигляду. Дайте можливість чесно заробляти своєю працею!» - пише вона в тексті петиції.

Оксана просить підтримки у кременчужан, особливо тих, «хто скуповується в районі Водоканалу». Підтримати її ініціативу можна тут.
Нова петиція: кременчужанка просить мера не боротися зі стихійною торгівлею на Водоканалі, а «облаштувати» її
Теги:

Комментарии: 2

223
31 января 2017 14:55

То есть вернуть тот бардак, который там был в конце 90х?

За экологичным до Троицкого не дальний свет дойти.


+9
2 926
31 января 2017 15:42

автор сам не хоче голосувати за петицію, а просить інших ))) Не бувать там ринку. Як тільки з"являться там стаціонарні прилавки, так сразу з них же тряпками почнуть продавать


+6
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх