«Серед водіїв маршруток велика «текучка» кадрів», - керівник транспортного відділу Кременчука

29.01.2017, 18:01 Просмотров: 3 249 Комментариев: 1

«Серед водіїв маршруток велика «текучка» кадрів», - керівник транспортного відділу Кременчука

Кременчужанам відповіли на запитання з транспортних перевезень та поліпшення житлових умов

Заступник директора квартирного управління Інга Новік, керівник транспортного відділу Руслан Івашина та представник департаменту соціального захисту Марина Доценко відповіли на питання сімей загиблих в АТО кременчужан. У Центрі реабілітації начальник відділу транспорту Руслан Івашина зазначив, що всі керівники підприємств зобов'язалися перевозити пільгові категорії при наданні документів.

За його словами, транспорт працює до 23 години, навіть єдиний 17 маршрут, який працює вночі, перевозить безкоштовно.

- У нас водії з розумінням перевозять кременчужан пільгових категорій, але існує людський фактор. Водії не завжди у хорошому дусі. Тим паче серед водіїв маршруток велика «текучка» кадрів. Якщо виникнуть питання щодо безкоштовного перевезення одразу набирайте 15-63 або 74-36-91 (транспортний відділ). При цьому необхідно запам’ятати час та номер маршрутки, - зазначив Руслан Івашина.
Також він зазначив, що зараз готуються зміни у використанні електронних квитків. Для пільгових категорій будуть передбачені е-квитки, які дають змогу користуватися будь-яким засобом без виключення.Заступник директора КП «Квартирне управління» Інга Новік розповіла, що згідно з програмою, учасникам АТО за два роки виділили 7 квартир. 5 квартир у 2015 році та 2 – у 2016.

 

- Всі хто має право на поліпшення житлових умов звертайтеся до квартирного управління. Ми проконсультуємо щодо фонду молодіжного кредитування (тобто половини оплати за житло, іншу половину сплачує Полтавська ОДА та міськрада), - зазначила Інга Новік.


Квартирне управління знаходиться на 2 поверсі за адресою вул. 1905 року, 32. тел. 75-80-25.

Автор: Альона Душенко Источник фото: Реабілітаційний центр учасників АТО
Теги:

Комментарии: 1

1 676
30 января 2017 09:30

о, новый формат встреч, с чайком


+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх