Напередодні нового року учасник АТО отримав квартиру у Кременчуці

31.12.2016, 09:00 Просмотров: 2 094

Напередодні нового року учасник АТО отримав квартиру у Кременчуці

Учасник АТО Євген Cаленко отримав квартиру

Учасник АТО з Кременчука Євген Саленко отримав ключі від квартири напередодні нового року. Як повідомляє прес-служба міської ради, міський голова Віталій Малецький сьогодні вручив ордер та ключі від квартири родині учасника АТО. 
Квартиру придбали за кошти державного та міського бюджетів. Квартира розташована в новобудові у центрі міста на вул. Перемоги, 10.  Цей варіант повністю влаштував сім`ю Саленків, оскільки в будинку та самій квартирі створені всі належні умови для проживання людини з обмеженими фізичними можливостями.  
Міський голова Віталій Малецький наголосив, що працюватиме над тим, щоб надавати підтримку учасникам АТО та їх родини, сім’ям загиблих героїв, вирішувати їх соціальні проблеми.  Він побажав, щоб у цій новій квартирі родині Саленків  жилося затишно та комфортно, щоб Євген якомога швидше став на ноги.  
Нагадаємо, що на сесії міської ради у листопаді мер Малецький вручити ордер на квартиру Анатолію Парафілу, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції в Донецькій області.
Автор: Альона Душенко Источник фото: Кременчуцька міська рада
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх