Баскетбольний клуб «Кремінь» ледь не створив сенсацію у матчі з чемпіоном України

28.01.2017, 17:57 Переглядів: 2 318

Кременчуцька команда виграла першу половину гри

28 січня кременчуцька баскетбольна команда близько 3,5 хвилин не давала "Хіміку" забити. Перша половина гри була за "слонами", але на жаль сенсації не відбулося. Відсутність ряду гравців "Кременя" через травми, виснажила команду до кінця гри. Матч завершився з рахунком - 68:96.

"Кремінь" - "Хімік" - 68:96 (18:11, 22:22, 22:35, 6:38)

БК "Кремінь": Хамзаєв 15оч.

БК "Хімік": Сміт 22оч.

Проте попри статус фаворита матчу, на старті гри темп задавав далеко не Хімік: Аміль Хамзаєв феєрив на старті поєдинку та оформив ривок 10:2 для власної команди. Далі команди продовжували грати в захисний баскетбол та закінчили чверть за ра-хунку 18:11.

Другий період команди почали значно активніше: Хімік ввімкнув пресинг про всій території майданчику та вже за лічені миті Сидоров реалізував два бали з проходу. Проте підопічні Бориса Сагая так просто здаватися не хотіли: Шостуха та Чигринов за першу половину реалізували на двох шість влучних дальніх, які стали запорукою успіху кременчужан в першій половині гри, що завершилася за рахунку 40:33 для господарів паркету.

Початок другої половини показав, що Хімік налаштований сьогодні лише на перемо-гу: Олександр Антипов влучив кидок з периметру, а за декілька секунд додав два ще і Джейсон Лав.Лише за дві хвилини третьої чверті южненці змогли нівелювати різницю в рахунку і вийти вперед. Після цього гравці в зеленій формі більше ініціативу господарям паркету не віддавали та довели матч до власної логічної пере-моги з рахунком 68:96.

Кременчужани йдуть на невелику перерву до 12 лютого. Саме тоді вони зіграють на-ступний матч проти Волиньбаскета.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: БК "Кремінь" Дмитро Бабець