МФК «Кремінь» провів перший спаринг у зимовому міжсезонні

28.01.2017, 17:48 Переглядів: 2 160

Кременчуцька команда зіграла у Черкасах проти місцевої команди

27 січня МФК "Кремінь" провів перший спаринг у новому році з "Черкаським Дніпром". Кременчуцькі футболісти на виїзді програли з рахунком - 0:2 (Голи: І.Мединський (52), О.Маїк (77)

"Кремінь":

1-й тайм: Онопко, Бичков, ГНП, Ентін, ГНП, Тєртишний, Богданов, Степанчук, Козлов, Горват, Тимченко.
2-й тайм: Лєнчінков, Бичков (ГНП 62), Ентин (ГНП 62), Пільтенко, ГНП, Сидоренко, Скоцький, ГНП, Безлепкін, Тимченко (Козлов 68).

«Черкаський Дніпро»:
1 тайм: О.Будюк, О.Давидов, Л.Махарадзе, О.Тарасенко, Д.Шурубура, Л.Кошадзе, О.Цибульник, А.Ісраілов, Я.Ямполь, А.Сторчоус, О.Ковпак.
2 тайм: Є.Панченко, Д.Балан, Д.Шведенко, Р.Гончаренко, О.Синьогуб, І.Мединський, О.Кошка, Д.Скепський, Ю.Бушман, А.Скарлош, О.Маїк.

Перший небезпечний момент біля воріт опонента створили господарі: Андрій Сторчоус розрізною передачею вивів Ахлідіна Ісраілова на побачення із голкіпером кременчужан, проте киргизький легіонер не влучив у «рамку». А перед відпочинком шанс вразити ціль мав нападник дніпрян Олександр Ковпак.

Головні події у контрольному матчі розгорнулися у другій половині поєдинку, коли черкащанкам вдалося забити два м’ячі у ворота суперника.

На 52-ій хвилині під час подачі від кутового прапорця Роман Гончаренко переправив шкіряну кулю на Ігоря Мединського, який ударом головою відкрив рахунок у матчі. У середині другого тайму Юрій Бушман поцілив у стійку воріт приїжджої команди, а на добивання від Мединського зреагував Андрій Лєнчінков (екс-голкіпер «Славутича»/«Черкаського Дніпра»). Скориставшись прострільною передачею Юрія Бушмана, рахунок у матчі подвоїв, залишений без опіки, Олег Маїк.

Післяматчеві коментарі тренерів

Наступний спаринг "Кремінь" проведе вдома з "Інгульцем-2". Початок матчу 2 лютого о 13.00.

Автор: Альона Душенко Джерело відео: Черкаське Дніпро