Оформити закордонний паспорт тепер можна у ЦНАП

6.01.2017, 17:01 Просмотров: 6 311

Оформити закордонний паспорт тепер можна у ЦНАП

У Центрі надання адміністративних послуг розпочато прийом документів на оформлення паспортів громадян України для виїзду за кордон

З 4 січня Центр надання адміністративних послуг Кременчука розпочав прийом документів на оформлення закордонних паспортів.

Для подачі документів необхідно по телефону або через Інтернет записатися в електронну чергу, вибравши зручний для себе час. Прийти з оригіналами документів: паспортом громадянина України, ідентифікаційним кодом, а коли переоформлення паспорта пов’язане зі зміною прізвища, необхідно принести оригінал документу, що це підтверджує.

Термін виготовлення закордонного паспорту становить 20 робочих днів, терміновий паспорт оформляється за 7 робочих днів.

Вартість звичайного закордонного паспорту становить 557,32 грн., термінового – 810,32 грн.

Копії документів у ЦНАПі роблять безкоштовно, а послуги з оформлення паспорта можна оплатити у платіжному терміналі, який знаходиться у приміщенні ЦНАПу.

Закордонні паспорти громадяни України можуть оформляти незалежно від місця реєстрації, тобто за цією послугою до кременчуцького ЦНАПу можуть звертатися громадяни незалежно від місця їх проживання.

Нагадаємо, 29 грудня була прийнята Постанова Кабінету Міністрів України № 152, яка дозволяє ЦНАПам приймати документи на виготовлення паспортів громадян України для виїзду за кордон.З 26 грудня Центр надання адміністративних послуг розпочав прийом заяв громадян на оформлення та видачу паспорта громадянина України у формі ID картки.

Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх