6 січня до Кременчука привезуть Вифлеємський вогонь миру

5.01.2017, 13:03 Просмотров: 1 638

6 січня до Кременчука привезуть Вифлеємський вогонь миру

Скаути передадуть вогонь церквам та військовим

Напередодні різдва, 6 січня, о 12:15 кременчуцькі пластуни передадуть Вифлеємський вогонь миру служителям православної церкви Київського патріархату Свято-Миколаївського собору, а потім - парафіянам Української греко-католицької церкви. Віряни матимуть можливість запалити від вогню свічки та лампадки.

 

О 14.30 Вифлеємський вогонь передадуть до Кременчуцького обласного госпіталю для інвалідів та ветеранів війни.

 

Нагадаємо, кременчуцькі пластуни шостий рік поспіль привозять до Кременчука Вифлеємський вогонь.

 

Довідка

 

Вифлеємський Вогонь Миру постійно горить у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа. Не слід плутати його з Єрусалимським вогнем, що запалюється на Великдень.

 

У скаутському поясненні палаючий вогник символізує очікування в період посту та повну жертовність. Світло є символом випромінювання добра, душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно, цей промінчик — це солідарність зі всіма, хто є далеко.

 

Вогнем з Вифлеєму люди можуть запалити свічки вдома на Святу Вечерю. Крім того, Вогонь заносять до сиротинців, лікарень, щоб ті, котрі перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки. Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану - до 19 січня. Потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю або гасити раз запалену від Вогню свічку - за твердженням священиків, від цього святість Вогню не втрачається.

Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх