Загальноміська акція «Зелена толока» в Кременчуці розпочнеться 8 квітня на Молодіжному з прибирання парку Воїнів-інтернаціоналістів. До прибирання парку планують залучити житлово-комунальні структури та близько 1000 учасників.

 

9 квітня у чистий четвер близько 3500 учнів та студентів збираються привести до ладу територію парку Придніпровський. Після великодніх свят, 25 квітня, пройде ще одна акція – суботник, але вже на території прибудинкових територій. Традиційний молодіжний суботник у Кременчуці проходить вже 12 рік поспіль.

 

– Мега-молодіжний захід розпочнеться з вітань від міської влади, з ведучими, музикою з ді-джеями. Після роботи молодь традиційно частуватимуть польовою кашею. Обсяг роботи доволі великий, тому, саме завдяки таким молодіжним толокам, сміття щороку стає менше, тож і прибирати легше, – зазначив на засіданні наради з підготовки та проведення екологічної акції віце-мер Віталій Малецький.

facebook x telegram whatsapp viber