Біатлон. Валя Семеренко - чемпіонка світу у мас-старті

15.03.2015, 21:59 Переглядів: 1 879

Семеренко не було рівних у гонці з масовим стартом, Валя пройшла усі чотири вогневі рубежі без жодного промаху

Українка Валя Семеренко виграла чемпіонат світу з біатлону, що завершується в неділю, 15 березня, у фінському Контіолахті, повідомляє федерація біатлону України.

Після двох етапів у стрільби лежачи, Валя Семеренко стабільно йшла в першій десятці з відставанням до 15 секунд. Темп гонки задавала білоруска Дарія Домрачева. На третій стрільбі диспозиція різко змінилася. Домрачева настріляла на два штрафних кола і Валя після першої стрільби стоячи пішла лідером. До четвертого вогневогу рубежу на трасі Семеренко, Пройсс та Хільдербанд постійно мінялися позиціями.

На завершальній стрільбі Валя знову б`є п`ять з п`яти, Пройсс промахується, а Хільдербранд стріляє повільно. В результаті після стрільби Семеренко випереджає Пройсс на 19.1 секунди. Німкеня зробила все, щоб інтрига в цій гонці не завершилася до останнього. Коли до фінішу залишалося 500 метрів відставання Пройсс було вже сім секунд. Але на фінішному відрізку українка не дала себе обійти і фінішувала першою, вигравши для України історичне перше золото чемпіонатів світу.

Бронзу на фініші виграла Карін Оберхофер, яка не дала себе обійти Дарії Домрачевій.

Ще одна українка - Ольга Абрамова - фінішувала лише 28-ю, припустившись шести промахів на вогневих рубежах.