Як їздити за новими Правилами дорожнього руху

17.04.2013, 15:24 Просмотров: 13 300 Комментариев: 14

Як їздити за новими Правилами дорожнього рухуПравила дорожнього руху України із 15 квітня стали подібними до європейських

 

Як їздити за новими Правилами дорожнього руху

 

Правила дорожнього руху України із 15 квітня стали подібними до європейських: вони мають захистити водіїв від абсурду з розміткою на дорозі, змусять їх їздити поза межами населених пунктів із увімкненими ходовими вогнями або ближнім світлом (із 1 жовтня по 1 травня) та вводять нові знаки. Багато кременчужан зрадіє тому, що нарешті автівки заборонили лишати на газонах.

 

Крім обов’язкових для виконання вимог, у Правилах є ще так звані «рекомендації». В якості рекомендації залишились вимоги щодо обов’язкової зміни автомобільної гуми взимку, наявності світловідбиваючих жилетів у автівках та світловідбиваючих елементів на одязі пішоходів. Занадто велике обурення ці нововведення викликали у водіїв при обговоренні.

 

Найбільше невдоволення спричинив пункт про обов’язкове увімкнення фар за містом.

 

– Я ж задовбаюся лампочки у фарах міняти, – каже кременчуцький автолюбитель Дмитро. – Це ж постійне та зайве навантаження на електросистему. А одна нормальна лампочка коштує близько 200 гривень. Навіть не можу сказати, у скільки мені обійдуться ці нові Правила.

 

У водіїв-професіоналів більш поміркована позиція.

 

– В Росії вже три роки цілодобово їздять із увімкненими фарами – і нічого, звикли, – розповідає кременчужанин Микола. – Це нормально. А загалом, Правила просто трішки привели до ладу. Багато що використовували і раніше, це просто не було прописано – могли «придовбатися», коли проїжджаєш через суцільну лінію, а знак дозволяє. Тепер чітко – знаки мають перевагу над розміткою. Найбільше непокоїть пункт про газон. Боюся, що почнуть штрафувати, коли на якомусь пустирі зупинишся.

 

Заступник начальника міського відділу ДАІ Олександр Хрестовий впевнений: зміни до Правил дорожнього руху наблизили їх до європейських.

 

– Я сам вже давно вмикаю світло за містом, рекомендую це робити всім, – каже пан Хрестовий. – Так автомобіль можна помітити на дорозі і вночі, і вдень, і в тумані, і у мряці.

 

Також міліціонер вважає добрим знаком те, що в Правилах прописали рекомендацію стосовно зміни літньої та зимової гуми. Це не обов’язково, але...

 

– Водії, які вважають, що можуть спокійно їздити в ожеледицю на «лисій» гумі, не повинні забувати про норми законодавства щодо обов’язкового страхування цивільної відповідальності, – каже Олександр Хрестовий. – Якщо вони потраплять у ДТП, страхова компанія може не визнати страховий випадок. Компенсацію не виплатять.

Автор: konstantinov
Теги: ПДД

Комментарии: 14

0
4 марта 2013 23:36

Если летит лексус с ксеноном 200км/ч, то может и есть польза заметить его километров за пять, а от обычной подсветки в ясный день пользы как от фонарика в зажигалке днем на пляже. Ситуация как и с дорогами, вместо того, чтобы заделывать ямы - ставят "новые" знаки "Вибоина" или "Неровная дорога".

0
0
28 марта 2013 15:38

ПДР України 2013 вже надруковані. Версію нових Правил дорожнього руху з самими останніми змінами випустило видавництво «МОНОЛІТ». На їх сайті можна ознайомитися з найактуальнішою інформацією щодо змін у ПДР, а також придбати друкарську версію.

0
0
17 апреля 2013 15:32

sega,
Лучше бы и для города ввели - хоть в плохую погоду.
А то едешь по кременчугу в ливень что них не видно - так половина ослов даже габариты не включает. Не видно ж даже при перестроении ничего , но нет "Лампочки дорогие"... Продай машину,купи велосипед,одень катафот и езди. Наверное это водитель со спойлером и надписями,если 200 грн для его машины это деньги.
А то что 200 грн на бензин за 2-3 уходит,это ничего,по карману.

0
325
17 апреля 2013 15:43

Цитата: DarkKnight1
Лучше бы и для города ввели - хоть в плохую погоду.А то едешь по кременчугу в ливень что них не видно - так половина ослов даже габариты не включает.

Это точно. ТОлько я бы ослов не оскорблял, сравнивая с этми даунами.

0
447
17 апреля 2013 16:32

DarkKnight1,
GAndy,
+10000000

0
0
17 апреля 2013 17:01

В России давно уже такие правила,да и в Белоруссии тоже.Только в Белоруссии не дороги,а сказка,ехать по ним одно удовольствие!Лучше бы не правила,а дорожное покрытие научились делать,а то правила приняли "как в Европе",а дорожное покрытие,как после бомбежки...С такими "дивнымы"дорогами все их знаки будут в ямах нарисованы!

0
0
17 апреля 2013 17:13

а у нас во дворе газон заасфальтировали. и проблема решена. а сделано это было ночью, втихаря.

0
1 880
17 апреля 2013 17:50

БАЮН,
Котам на асфальте никак)))
feel
___
Если честно, то все тёмные делишки в нашей стране делается под покровом ночи!
fellow

0
0
17 апреля 2013 18:20

За свет! Давно езжу, реально лучше видно, особенно в жару, когда асфальт парящий и машина сливается с дорогой. Надо еще учитывать, что и скоростные режимы уже не те. Даже без правил включал, включаю и включать буду!!!

0
3 380
17 апреля 2013 21:53

>>могли «придовбатися», коли проїжджаєш через суцільну лінію, а знак дозволяє.
Я наверное что-то пропустил в автошколе или ввели новые знаки. Но я не помню _знака_ который разрешает пересечение сплошной. Впрочем как и знака который запрещает пересечение сплошной. Кто подскажет что за знак?
Хотя кременчужанин Микола видать действительно проФФесионал.
Да и вообще, лично я езжу что в городе, что за городом с габаритами и включенными противотуманками. Их лучше и дальше видно. А ныть что включенные фары это нагрузка на электрику... Ну не знаю. Может действительно купить самокат и ездить на нём, как где то выше советовали.

0
775
18 апреля 2013 13:40

Нагрузка на електросистему из-за включенного ближнего света может быть разве что у старых мотоциклов с 6В оборудованием. Если генератор исправный ничего перегорать не должно. Может раз в 2 года и придется заменить лампы, но это ИМХО не показатель на фоне других расходов.
Я ЗА включение ближнего света. В последний снегопад ездил за город. Так некоторые даже габарит не включают. Хотя и его заметно только с 10 метров.

0
0
18 апреля 2013 13:57

Solenoid,
это вроде как знак разрешает поворот,а там еще со старых времен осталась сплошная . Типо того

0
0
19 апреля 2013 08:13

не знаю знака, что разрешает поворот. есть , что запрещает. или указывает направление движения перед перекрестком или по полосам.

0
0
19 апреля 2013 11:19

БАЮН,
О господи . Что вы из себя умного строите ? Знак указывающий движение прямо и налево- налево сплошная . Кому верить нужно было?

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх