Роковини влади мера Бабаева: мінуси

4.11.2011, 13:18 Просмотров: 5 114 Комментариев: 20

Роковини влади мера Бабаева: мінуси

Рік тому, 31 жовтня, на виборах міського голови переміг Олег Бабаєв. "ТелеграфЪ" вирішив проаналізувати роботу нового мера і вказати, що, на нашу думку, він зробив за рік корисного, а в чому помилився

"ТелеграфЪ" вже написав про плюси в роботі мера, тепер читайте про помилки.

 

Війна з дитячою лікарнею


Кременчуцька дитячa лікарняКременчуцька дитячa лікарня

 

Кожен кременчужанин, який не бажає уславитись як Бармалей, скаже, що діти – це сенс життя, і перш за все піклуватися треба про них. Подивимось, як піклується про них мер та його команда. В Кременчуці працює велика дитяча лікарня. 14 вересня, на засіданні опікунської ради, головний лікар дитячої лікарні пан Попенко повідомив, що закладу конче необхідні два апарати для штучної вентиляції легень дітям до двох років. Кожен апарат коштує близько 200 тисяч гривень, таких грошей лікарня не має, тому звертається по допомогу до міської влади та депутатського корпусу. Чи отримала лікарня апарати? Ні, не отримала. Замість цього «нагоняй» отримав її головний лікар.  Міський голова пан Бабаєв   заявив: «Из 365 дней в году – он (Попенко) 150 дней отсутствует на рабочем месте. Какой это главврач?!» «ТелеграфЪ» з’ясував, що мер значно перебільшив цифру – за рік пан Попенко був відсутній на робочому місці 63 робочих дні, 42 з них – це тарифна відпустка. Втім, такі деталі ситуацію не змінили.  Два тижні тому пан Попенко звільнився з посади головного лікаря. А чи отримала лікарня від мерії два апарати для вентиляції легень дітей до двох років? Ні, не отримала. Дивна стратегія, чи не так? Замість того, щоб шукати кошти на медтехніку, владна команда  піддала публічному цькуванню головного лікаря, який розповів про проблеми лікарні. Який у цьому сенс?


 Сенсу ніякого. Але є одна суттєва, на нашу думку, деталь. Опікунську раду дитячої лікарні очолює директор ВАТ «КЗТВ» (Кременчуцький завод технічного вуглецю) пан Яворський. Він просив членів опікунської ради дозволити йому скласти повноваження – адже йому не вдається знайти спільну мову з міським головою паном Бабаєвим у вирішенні проблем лікарні. Рада залишила пана Яворського на посаді. Цю позицію підтримав і головний лікар пан Попенко.  Нині він вже не головний лікар. Нагадаємо, пан Яворський на заводі техвуглецю представляє інтереси акціонера пана Балдіса. А пан Бабаєв відстоює інтереси іншого акціонера – пана Жеваго.  Влітку минулого року преса тільки й робила, що моталася на скандальні збори акціонерів заводу техвуглецю, де інтерв’ю давав і пан Бабаєв, і пан Яворський. От і виникає питання: цькування головного лікаря – це заради дітей чи заради бізнесу?

 

Дорогий каприз


 Кременчуг. Стадион в Городском саду.


Дорогим капризом, на думку «Телеграфа», став стадіон у Міському саду.  Ініціатор його будівництва – пан Бабаєв. У 2008 році він заявив: «Я принимаю решение строить стадион в Городском саду!». Стадіон будували для потреб комунальної футбольної команди «Кремінь» – пан Бабаєв її почесний президент. Коли починалося будівництво, він, як нардеп, обіцяв – знову-таки на трибуні, на сесії міської ради – привезти  від прем’єр-міністра пані Тимошенко п’ять мільйонів гривень на будівництво стадіону. Обіцяв і не привіз. Гроші довелось брати з міського бюджету. Трохи підкинула область і спонсори. Футбольне щастя коштувало близько 10 мільйонів гривень. І це було б нормально, коли б стадіон вирішив проблему, заради якої зводився. Та він її не вирішив. За вимогами ПФЛ, команда «Кремінь» мала би тренуватися та проводити ігри на трав’яному полі. А стадіон має штучне покриття. Отже, потрібен ще один. Міська влада хотіла б, щоб ним став стадіон «Політехнік». Але це великий стадіон, утричі більший за той, що в Міському саду. Його реконструкція коштуватиме значно дорожче. Уявіть лише, в яку суму обійдеться величезне трав’яне поле з системою підігріву .  А гроші знову потягнуть з міського бюджету, бо на спонсорів та на пана Азарова надія слабка. Питання: а у бюджеті Кременчука є кошти, щоб забабахати підряд два стадіони? І наскільки це сьогодні доречно?

 

уборка роз по ул.Ленина


Операція «Дуже мертві троянди»


Прийшовши до влади, нова команда оголосила, що виділить на озеленення міста рекордну суму – 500 тисяч гривень. А клумби прикрасять гарнющими квітами – а не тими бридкими чорнобривцями, що саджали при старому міському голові. Постачальником посадкового матеріалу стало підприємство «Голландські троянди», пов’язане з родиною першого віце-мера пана Погрібного.  Міський голова пан Бабаєв взагалі вимагав, щоб місто засадили трояндами.  Мер сказав – команда кинулась виконувати. Клумби біля мерії та вздовж вулиці Леніна оперативно засадили трояндами. Вони були дуже мертві і дуже нахабні – жодна не розквітла, хоча мер сказав «квітнути»!  Троянди швиденько повисмикували і посадили пеларгонію ампельну.  Пеларгонії дуже витривалі, але цього разу вони дружно померли. Працівники комунального підприємства повисмикували і їх, та засадили клумби традиційними чорнобривцями. Ці вижили. Питання: навіщо було заривати в землю стільки бюджетних коштів, щоб зрештою висадити чорнобривці?


Невиконані обіцянки


Вибори – час суцільної хорової брехні. Та дивний народ все одно вірить, а потім обурюється.  Кандидат Бабаєв та його «молодая команда» в останній тиждень перед виборами надрукували бюджет 2011 року. Вони обіцяли на 70% збільшити фінансування міської медичної галузі; у 1,5 рази більше коштів виділити на галузь культури та платити лікарям і педагогам муніципальні надбавки до посадових окладів. Кременчужани повірили і обрали кандидата Бабаєва. А потім – замість муніципальних надбавок – працівники культури, музейні працівники та бібіліотекарі півроку змушені були ходити по черзі у неоплачувані відпустки «за власний рахунок».


Зміна політичної орієнтації


На вибори міський голова пан Бабаєв йшов від партії «Батьківщина» (блок БЮТ). Членом БЮТу він став ще в часи помаранчевої революції. Поки його політична сила була при владі, залишався БЮТівцем. А вигравши вибори у Кременчуці, на першій же сесії міської ради повідомив, що виходить з партії «Батьківщина». БЮТ зараз не при владі, тож стратегічні вигоди такого кроку зрозумілі. Зрозуміло і те, що про будь-які політичні принципи тут мова не йде. Це просто бізнес.

 

ПО ТЕМІ: 

Роковини влади мера Бабаева: плюси

 

"Кременчуцький ТелеграфЪ" проаналізував роботу нового мера і вказав, що, на нашу думку, міський голова зробив за рік корисного, а в чому помилився. Та це лише наша точка зору. Залишайте свою думку щодо роботи Олега Бабаєва на посаді мера у коментарях.

Комментарии: 20

0
4 ноября 2011 13:40

"..740, 4 тысячи гривен будут направлены на приобретение для детской больницы оборудования, в том числе и аппарата для искусственной вентиляции легких.."-так что первый пункт неактуален уже

0
0
4 ноября 2011 14:03

я еще не почитала вашу статью ))"роковини влади" , фото ..Best of the Best!!! на думку спадає роковий мер , наголос на перш.склад ))ще асоціація з ракушко." морское море " )))

0
381
4 ноября 2011 14:19

Лариса Артеменко, а кто статейку заказал? судя по фразе про "молодую команду" мера, часом не надоша ли?

0
0
4 ноября 2011 14:20

В додаток до "сімейного" бізнесу футбола, квітів, мерців і ковбас т.і....В умовах демократії бюджетний процес виконує роль ТОРГУ..Учасники ВИБОРЦІ, політики,держ функціонери.Через політ механізми ведуть боротьбуза доступ до ОБМЕЖАНИХ РЕСУРСІВ бюджету.Бюджет суспільного користування у розпоряджені Бабаєва витрачається ухвалені СУСПІЛЬСТВОМ на основні цілі .А розпорядники використовують суспільні кошти в інтересах власних, які як бачимо із статті автора Лари Артеменко , не збігаються із інтересами громади міста.Довели, що витрати повинні бути доцільними і раціональними для кременчужан!!

0
0
4 ноября 2011 14:30

По первому пункту:
zzz, полностью прав - деньги уже выделены, найдите что-то по реальнее и интереснее, а ни чепуху столетнюю!
А если руководитель имеет желание работать, так пусть он работает. При достойных показателях, стоящего человека никто "цькувати" не будет, по этому написанное полная ложь, аж противно angry

Ну а каким боком сюда бизнес приписали, для меня вообще загадка: таким способом все беды человеческие можно повесить на дядю Ваню с третьего подъезда, все же знают кто это. Так что сидите и играйте в крестики нолики Шерлоки недоученные, не смешите народ кременчугский, а в прочем смешите, у вас это очень хорошо получается lol

0
807
D:
4 ноября 2011 14:41

Ха! Всё познаётся в сравнении! Не правда ли, Николай Владимирович ???...

0
0
4 ноября 2011 14:43

Не пойму , зачем ставить в укор мэру его желание сделать в городе нормальный стадион?Вам бы только "взять всё - и поделить".Назовите хотя бы еще один город наших масштабов , где нет стадиона???Мы же не село в конце концов, а нормальный , не бедный промышленный город.Даже в депрессивной Александрии и в соседнем Комсомольске стадионы гораздо лучше.Критикуйте лучше ректора университета, который за копейки купил стадион КрАЗа и теперь планомерно его разваливает, а менять его на стадион Дормаш(который поближе к универу) не желает.А Бабаева критикуйте лучше за то, что полтавской ворсклой он занимается больше , чем Кремнем.

0
807
D:
4 ноября 2011 15:10

Вот и я об этом! Тут некоторые земляки хотят, чтобы мэр был "выходцем из народа". Ну, там, токарь, повар, дояр. Образование, деньги - ни в коем случае!!! Бюджет городской пилить и рапортовать наверх о "сделанном"- не нужна даже таблица умножения...Даже не смешно!!!!! Так чего же вы хотите, ТОВАРИЩИ недовольные? Кем он должен быть (мэр)?

0
0
4 ноября 2011 17:49

Есть позитивные изменения города - город стал чище и светлее, тут я не скем спорить не буду. Однако хотелось бы узнать - какой ценой это все достигается? хотелось, что бы наши власти показали куда ушли деньги налогоплательшиков нашего города? например во сколько городу обошлась безобразная обпилка деревьев на ул. Ленина, или например освещение моста? вобщем для того, чтобы реально оценить работу Бабаева, очень хочется увидеть то кол-во денег которое выделили городу на 2011 год, и куда эти деньги ушли!

0
0
4 ноября 2011 19:47

честно, Лара, слабо((((

пресновато!!!

раньше, когда ты писала про ментов, мне гораздо больше нравилось!

0
0
5 ноября 2011 10:50

БАБАЕВ ТАК ДЕРЖАТЬ!!!! ЭТО ВСЁ ОТ ЗАВИСТИ!!!

0
0
5 ноября 2011 13:23

Правильно. Бабаев не державний службовець, а буржуй.

0
0
5 ноября 2011 18:03

Всё это так, ошибки есть. Но как правило тут причиной так называемый эксцесс исполнителя. Что плохого в желании мэра засадить город розами? По моему прекрасно. Но ведь за ними и уход нужен. Вот в чём вина мэра, так это в том что не прищемил яйца дверьми руководителю коммунального предприятия. Дал команду - следи за её исполнением. А вообще по совести сказать, Бабаев первый мэр Кременчуга, который реально что-то делает для города.

0
0
5 ноября 2011 19:58

Да тринькать деньги на лево и на право из городского бюджета любой может. Тем более, что в этом году, в городской бюджет за счёт обдирания предпринимателей (грабительскими расценками на аренду городской земли) собрали в несколько раз больше налогов. Так можно и цветами (которые закупались, явно не со скидкой, у Погребного) и тротуарной плиткой, за чужой счёт, не только город "украсить", но и близлежащие сёла. Бабаев на чужом горбу в рай хочет въехать.

0
0
5 ноября 2011 21:32

яоце дивлюся на фото ы думаю ... це пасочка чи це кекс на фото )) Телеграфъ безднул типа ))

пардон , клавіатура мене вже загоняла wink

0
0
6 ноября 2011 13:47

Молодец, Олег Мейданович, так держать! За время независимости Украины, Бабаев - лучший из меров нашего города.
Телеграф, сделайте опрос на вашем сайте: Кто из меров нашего города, по вашему мнению, наиболее полезен для нас: Пономаренко, Надоша, Глухов, Бабаев.
И мы все увидим, что Бабаев лучший!

0
0
6 ноября 2011 14:36

Спитайте себе:"Чи відчуваю я впевніність за завтрашній день, чи спокійния я за своє майбутнє і мкайбутнє своїх дітей поряд з "новими українцями".."Я впевнена, що більшість з вас не відчує спокій...за сьогдні за завтра.У "крисиних бігах" за заробітками у несправедливій конкуренції з "сильними"світу цього ) ви ,взагалі, ніколи не підніметесь на вищий щабель добробуту і самоповаги. Я також є однією ланко. своєї країни, але все частіше здогадуюсь, що відбулося 20 років тому.Відбалася велика помилка історії людства.Ця помилка відчувається не тільки в кишені )а й на здоровї, емоційному стані кожної людини.Створені умови новою владою у всіх сферах життя,перетворили людяність , поміркованість та впевненість суто у звірячий інстинкт самозбереження.З НАС роблять ДУРНІВ! у прямому сенці цього слова.Не вгамований апетит капіталістів західних, спонукав створити новий вид людо-звірів на нашій землі..))..

0
290
6 ноября 2011 16:41

С университетом воевать - большого ума не надо! Попробуй для начала чем-то помочь!

0
0
7 ноября 2011 08:39

Господину Грыкову: Вот токо про Универ и не надо. Там корона голову давит посильнее... Написали в заказной статье в Телеграфе: "Кременчуг едмнственный районный город в котором есть универ с национальным статусом!!!" Мы этим тоже гордимся, но врать не надо. Вот например в городе Глухове (не путать с нашим экс-мером Глуповым) тоже есть национальный университет, правда педагогический и имени Александра Довженка, но есть... И так далее....

0
0
10 ноября 2011 22:03

Так называемая демократия - наихудшая форма правления.
Толпа выбирает себе кумира. Которого потом с треском свергает.
Всему свое время.

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх