Роковини влади мера Бабаева: плюси

4.11.2011, 11:34 Просмотров: 4 844 Комментариев: 19

Роковини влади мера Бабаева: плюси

Рік тому, 31 жовтня, на виборах міського голови переміг Олег Бабаєв. "ТелеграфЪ" вирішив проаналізувати роботу нового мера і вказати, що, на нашу думку, він зробив за рік корисного, а в чому помилився

Не дочекавшись оголошення офіційних результатів виборів, новообраний міський голова та його молода команда влаштували на площі Перемоги лазерне шоу з танцюючими скелетами. Адже 31 жовтня – це Halloween, свято нечистої сили. Деякі полохливі громадяни стверджували, що в місто прийшла нечиста сила і настане жах. Жах не настав. Як будь-яка нова команда, ця теж наробила і корисних справ, і помилок.

 

Спочатку про плюси:

 

Контроль за управляючими компаніями

Кременчуцькі управляючі компанії у 2008 році створювались кременчуцькими депутатами, чиновниками та членами їхніх родин. Тож, фактично, діяли вони безконтрольно і царювали у місті. Нині до влади прийшли інші депутати та інші чиновники. Вони захотіли контролювати чужі приватні компанії. Це пішло на користь кременчужанам – тепер управляючі компанії «Житлорембудсервіс» та «Добробит» оперативніше реагують на скарги. А мешканці – особливо моторні пенсіонери – навчилися скаржитися на компанії навіть в особистому блозі міського голови Бабаєва.


Дахи над головою

Рейд по крышамРейд по крышам


Дахи ми винесли в окремий абзац. Нас зрозуміє той, кому у власній квартирі на голову текла холодна дощова вода. Цього року відремонтовано 84 дахи, 52 – за кошти міського бюджету, 22 – за рахунок інвестиційної програми управляючої компанії «Житлорембудсервіс», 10 – за кошти «Добробиту». Мер міста особисто лазив по дахах – перевіряв якість виконаних робіт та засліплював громадянок сяйвом своїх новеньких черевиків. Чесно-чесно, черевики були такі лискучі, що кореспондент «Телеграфа» ще півдня мружилась від цього сяйва.

«Дайош тролейбуси!!!»

Міський голова віддає перевагу тролейбусам. Власне, він віддає перевагу «Мерседесу», але воліє, щоб кременчужани їздили в тролейбусах, а не у брудних маленьких маршрутках. Пан Бабаєв навіть обіцяв, що до Нового року на міських лініях працюватиме 55 тролейбусів. 55, схоже, не вийде, та все одно програма прогресивна. Тролейбуси – екологічно відносно чистий транспорт, до того ж, місткий.

 


«Пускай они хоть головой об стенку бьются!»

 

Маршрутка. Кременчуг.Маршрутка. Кременчуг.


– сказав міський голова і не дав водіям маршрутних таксі заробити зайвих 80 копійок – хлопці сподівались підвищити вартість проїзду з 2 гривень до 2,80. А деякі взагалі мріяли про
3,50. Не вийшло.


Ремонт пологового відділення 

 

Ремонт родильного отделения 2-й городской больницыРемонт родильного отделения 2-й городской больницы

 

У пологовому відділенні 2-ї міської лікарні зробили ремонт. Найбільшу суму виділив власник кондитерської фірми «Лукас». Та всі вагітні раків’янки дякують міському голові – він організатор. Грамотна робота.


Народ отримав «зрелища»! 

 

группа ДиОфильмы, выступление на День города в Кременчугегруппа ДиОфильмы, выступление на День города в Кременчуге

 

Хитрі римляни знали, що народу спершу треба дати «хлеба и зрелищ», а потім можна отримати від нього все, що завгодно. Українські політики перехитрили римлян – вони зрозуміли, що на певній стадії народу можна давати лише видовища, навіть без хліба. І мер та його молода команда дали кременчужанам День міста! Ефектне вийшло свято. Кременчуцькі підприємства, зціпивши зуби, віддали на нього 800 тисяч гривень – декому довелось сплатити по 100 тисяч. А дякує народ за свято міському голові пану Бабаєву. Як не дякувати, коли на сцені було написано «Вас вітає Олег Бабаєв». Грамотна робота.

 

Помилки, яких допустилася влада, на нашу думку, протягом року: (Роковини влади мера Бабаэва:мінуси)

 

Залишайте свою думку щодо роботи Олега Бабаєва на посаді мера у коментарях.

Комментарии: 19

0
4 ноября 2011 11:45

на своей памяти помню выборы и правление троих меров, включая нынешнего. наиболее видимые позитивные изменения однозначно при Бабаеве.несмотря на ошибки, без которых, если делаешь, а не только трепишься,никуда.

0
222
4 ноября 2011 11:57

Никогда не забуду о внезапной "любви" банка Финансы и Кредит с бюджетниками города в рамках выплаты зарплаты!!!

0
0
4 ноября 2011 11:58

"роковини", оце вже назву придумали,мабуть наслідки хелоуіну,якось співзвучно із "домовина". вже б річниця написали

0
0
4 ноября 2011 12:19

Если господин Бабаев разберется наконец-то в нашем общественно транспорте и отправит маршрутки на свалку истории, а также по пригородным маршрутам то буду голосовать за него всегда :-))))))))

0
0
4 ноября 2011 12:39

Ставлю мэру крепкую четвёрку! Такими чистыми центральные улицы города не были давно!

0
0
U:
4 ноября 2011 12:59

Довольно странно было увидеть, что СМИ забыло о, ИМХО, самом главном достижении Бабаева - личном блоге в сети с конкретной реакцией на обращения людей в этом же блоге. Да, не 100% обратившихся довольны результатами обращений. НО сам блог мэра с реальной реакцией на обращения людей - это нонсенс для нашего города!!!

0
804
D:
4 ноября 2011 13:02

"Ворсклу" жалко...А в остальном молодец он - справляется...Сравнительно с предыдущими.....

0
0
4 ноября 2011 14:38

Хай будуть роковини....

0
0
4 ноября 2011 14:50

Олег Мейданыч, забудьте о Ворскле, займитесь Кремнем, Вы все-таки мэр Кременчуга, а не Полтавы!Еще бы стадион нормальный на КрАЗе сделать(пока политех его совсем не развалил).А так все нормально.

0
0
4 ноября 2011 16:01

нет, ну ребята, на то и особо сравнивать не с чем. Пономаренко был, затем Глуховско - Надошевский период. Когда о чистоте и о лице города никто особо не думал. Так что Бабаев в этом смысле выгодно отличается от предыдущих меров. А распил земли - поживем увидим. Время, оно обычно все ставит на свои места.

0
0
4 ноября 2011 16:37

U,
Подскажите, где найти в сети блог головы города? Пробовал это сделать, когда о появлении блога объявили в первый раз. Мои попытки провалились... Где же этот блог?!
А вообще я уже несколько раз ловил себя на мысли, что вижу явные изменения по благоустройству родного города каких давным давно (и видел ли вообще когда-нибудь?!) не видел. За 1 год сделано сверх всяких ожиданий. Значит перед выборами, когда нынешний градоначальник был только кандидатом, звучали не просто пустые слова, значит слова эти были сказаны не на ветер. Это приятно удивляет и рождает невольное чувство признательности и благодарности к человеку занявшему пост руководителя города.

0
0
4 ноября 2011 17:55

Dimitroff,
http:// vestnik.in.ua/blogs/power/babaev/962-kremenchug-dolzhen-byt-chistym.html

0
0
4 ноября 2011 19:54

ну это не все!

1. заставили больше платить за землю - наполнили 2 корзину!

2. очень хорошо наполняли бюджет за счет инфраструктуры ( плюс взяли много денег для города с укртатнафты, стальзавода, амстора)

3. купили много техники для КАТП

4. зимой все было спокойно

5. парк Приднепровский

6. дороги

7. ...порядок с подчиненными, люди его уважают, некоторые боятся!!

...........и много-много другого


где это все????

0
0
U:
4 ноября 2011 21:13

Spartaque, в Вашей ссылке перед словом "vestnik" вставлен пробел, думаю, не Вами.

0
0
5 ноября 2011 10:48

можно еще добавить показательные казни - как в случае с ЧЕ Геваро, вокруг такие же кабаки с такими же проблемами, только у них денег и связей больше....

0
0
5 ноября 2011 13:29

так е..те, це "спрут" 3 wink , це вам не криветка ))

0
0
5 ноября 2011 18:10

Spartaque,
Отправил вам персональное сообщение и ошибочно назвал вас ником U. Прошу прощения.

0
0
7 ноября 2011 18:14

та нормальный у нас мер, вы чо?! На Молодняке движ начался, барыг поганяли, мусор убирают, свет во дворах сделали!!!

0
0
10 ноября 2011 21:40

В стране слепых и кривой - король.

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх