Відкрито школу для хворих діабетом

2.03.2006, 18:03 Просмотров: 1 123
28 лютого при першій міській поліклініці було відкрито школу здоров’я для хворих на цукровий діабет. Вона розміщуватиметься в кабінеті № 50.Така школа – перша в Полтавській області. Її відкриття стало можливим завдяки сприянню компаній по виготовленню інсуліну – “Novo Nordisk” та “Sanofi Aventis”.

28 лютого при першій міській поліклініці було відкрито школу здоров’я для хворих на цукровий діабет. Вона розміщуватиметься в кабінеті № 50.Така школа – перша в Полтавській області. Її відкриття стало можливим завдяки сприянню компаній по виготовленню інсуліну – “Novo Nordisk” та “Sanofi Aventis”. За їхні кошти купили обладнання та літературу для проведення занять.
Школу створено спеціально для хворих на діабет та членів їх сімей. Мета закладу – допомогти хворим людям навчитися жити із тяжкою хворобою. Кабінет, де проходитимуть курси, обладнано сучасним комп’ютером, телевізором, відеомагнітофоном та касетами з освітніми програмами. У розпорядженні школи також є невелика бібліотека та інвентар для практичних занять – шприц-ручка, глюкометр тощо. Заняття з хворими проходитимуть переважно у груповій формі. Їх проводитиме лікар Наталя Курчицька.
Корисні телефони: реєстратура: 3-71-06; лікар Наталя Курчицька: 75-07-15 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх