У онкохворих тепер є своя організація

16.12.2005, 12:12 Просмотров: 1 720
Телефон-факс та принтер-сканер-копер подарував 8 грудня міський голова Микола Глухов новоствореній громадській організації жінок-інвалідів онкохворих "Донна", яка ініціює створення в місті спеціалізованої консультації для цієї групи хворих.
Крім того мер пообіцяв допомогти знайти для організації постійне приміщення для роботи. Туди зможуть приходити всі, хто потребує допомоги. А також допомагати з наданням транспорту для необхідних поїздок до Києва чи Полтави.

Телефон-факс та принтер-сканер-копер подарував 8 грудня міський голова Микола Глухов новоствореній громадській організації жінок-інвалідів онкохворих 'Донна', яка ініціює створення в місті спеціалізованої консультації для цієї групи хворих.
Крім того мер пообіцяв допомогти знайти для організації постійне приміщення для роботи. Туди зможуть приходити всі, хто потребує допомоги. А також допомагати з наданням транспорту для необхідних поїздок до Києва чи Полтави. Планується, що у консультації постійно працюватиме прикріплений до неї лікар-онколог. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх