Яйця можна довго не варити

3.11.2005, 16:11 Просмотров: 1 393
Здоров’ю кременчужан пташиний грип поки що не загрожує, повідомив головний ветеринарний лікар міста Юрій Сливка. В Україні вірус пташиного грипу не зареєстровано. Втім, ця хвороба існує у 15 країнах світу, серед них і сусідня з Україною Румунія. Юрій Сливка каже, що ветслужба перевірила всі м’ясопереробні підприємства міста, а птахофабрика працює у закритому режимі.

Здоров’ю кременчужан пташиний грип поки що не загрожує, повідомив головний ветеринарний лікар міста Юрій Сливка. В Україні вірус пташиного грипу не зареєстровано. Втім, ця хвороба існує у 15 країнах світу, серед них і сусідня з Україною Румунія. Юрій Сливка каже, що ветслужба перевірила всі м’ясопереробні підприємства міста, а птахофабрика працює у закритому режимі. До того ж запобіжні та контролюючі заходи проводяться постійно. М’ясо птиці до Кременчука завозиться з Дніпропетровська, Харкова, Києва та Донецька. Птахів “іноземного походження” на кременчуцьких прилавках немає.
Тим, хто тримає птицю, вбивати її не потрібно. Але головний ветеринар міста власникам домашньої птиці радить не допускати її контакту з дикими птахами і не випускати на водоймища. Щодо міграції дикої птиці, то Полтавська та Кіровоградська області не лежать на шляху активного перельоту птахів. Зараз проводиться контрольний відстріл дикої птиці. Поки що хворих птахів не виявлено. Щодо курячих яєць, то Юрій Сливка запевняє, що їх можна вживати без тривалої термічної обробки. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх