1

Лікарям урізатимуть премії за порушення карантинних правил

13.11.2020, 11:25 Переглядів: 2 809 Коментарів: 3

Малецький поскаржився начальнику управління охорони здоров'я на лікарів без масок

Начальник управління охорони здоров'я в Кременчуці Максим Середа заявив, що лікарям будуть знижувати або не видавати премії за порушення карантинних правил. Це стало відомо на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації.


Мер Малецький поскаржився Середі на медиків з опущеними масками:

— Коли ми були в лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька», вийшла пацієнтка, яка сказала, що там лікар дуже себе веде, скажімо так, некоректно. І коли ми зайшли в кабінет, ми побачили лікаря й медсестру, у яких маски на підборідді. А в черзі стояла людина [...] з колективу, у якому дуже багато людей захворіло. [...] Прізвище я пам'ятаю. Наступного разу без попередження зайду в кабінет і якщо я побачу те саме — вибачте, ми будемо шукати іншого лікаря на це місце.


Максим Середа відповів, що з такими працівниками проводять роз'яснювальну роботу, а також розказав про фінансові покарання:

— Є система штрафів, матеріальної демотивації, коли працівники, які не дотримуються протиепідемічного режиму, не отримують премії (або премії їм знижуються). [...] Зараз премії медичних працівників складають від 5 до 10 тисяч гривень.


Нагадаємо, раніше ми писали про те, що роботодавці не мають права вимагати ПЛР-тест після лікарняного.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 3

535
1
13 ноября 2020 12:01

...Зараз премії медичних працівників складають від 5 до 10 тисяч гривень...
И сколько это процентов от оклада? Сдается мне, что кто-то мягко говоря, говорит неправду: или медработники о низких зарплатах, или Середа о размерах премий. 


17 42
605
1
13 ноября 2020 12:16

Напугал ежа своей голой... smile

 

Люди и так увольняются, некомплект наверняка в больницах. Пусть попробует кому-то погрозить увольнением. Сам Середа собственной персоной будет судно носить по инфекционке.... За 5000 грн. Без премии

 

PS Облажались по полной программе с медициной. Хоть бы молчали уже и делали вид что вас нету вообще. Будете привлекать внимание своим раздуванием щёк - у кого-то могут сдать нервы. Чем закончится - пояснять не буду


28 4
213
13 ноября 2020 13:12

Цитата: vortex
И сколько это процентов от оклада?

от 50 до 100% оклада.


5 2

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх