Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука!

10.04.2017, 14:38 Просмотров: 52 612

Видавничий Дім “Приватна газета”, тижневик «Кременчуцький ТелеграфЪ»

оголошують початок  першого  загальноміського соціального проекту

 “Найкращий ВИПУСКНИК — 2017”.

 

«Найкращий випускник — 2017» — це конкурс серед кращих учнів загальноосвітніх навчальних закладів  міста Кременчука!

Кожен учасник конкурсу «Найкращий випускник — 2017»  —  це вже ГОРДІСТЬ закладу, який він представляє. Ним пишаються вчителі, батьки, однокласники. Це розумні, талановити та активні учні! Вони — майбутнє нашої нації, інтелектуальна еліта, честь,  надія країни!

Мета конкурсу -  відзначити та підтримати кращих, обрати НАЙДОСТОЙНІШОГО!

 

Розумний партнер проекту

 

 Ексклюзивний партнер проекту

 

Більше про "BRAIN" тут...

 Більше про "TA-DA" тут...

 

 

Умови конкурси та правила голосування

 

 

Конкурс  “Найкращий ВИПУСКНИК — 2017” пройде у два етапи.

Перший етап “Презентація ”

Термін проведення: з 06 квітня до  21 квітня.

            Участь у конкурсі від навчального закладу бере один учень,  якого обрав педколектив.   До презентації  надається: фотографія “за улюбленою партою”; анкета, в якій учасники відповідають на три запитання: Знаю... Можу... Хочу... ; представлення  від педколективу “Чому саме цей учень представляє школу”.

            Щоб проголосувати на першому етапі,  необхідно заповнити  анкету, з призвищами конкурсантів. Оберіть кращого, на вашу думку, випускника.

            Проголосувати на сайті можна  лише один раз за одного учня.

Форма анкети також друкуватиметься в газеті “Кременчуцький ТелеграфЪ” до 20 квітня включно. Зверніть увагу, кожна заповнена анкета з газети — це ваш голос за найкращого випускника! Більше анкет, більше голосів. 

Саме від першого етапу залежатиме, хто потрапить до десятки лідерів! Десятка конкурсантів, яка набере найбільше голосів, стане учасником другого етапу.

Останній термін прийому анкет 1- го етапу -  21 квітня.

 

Другий етап “Я лідер”

Термін проведення: з 27 квітня до  22 травня.

На другому етапі буде оголошена десятка лідерів. Для цього рахункова комісія підрахує кількість надісланих анкет на 1-му етапі (сайт+газети). До десятки лідерів потраплять ті учні, які отримали найбільшу кількість голосів. На цьому етапі  конкурсанти візьмуть участь у “творчій фотосесії” та  відео-зверненні “Що б ти зробив,  якби став мером міста...”

27  квітня 2017 року на сайті www.telegraf.in.ua  та в газеті “Кременчуцький ТелеграфЪ”  ви зможете ознайомитись із  десяткою лідерів. З цього моменту кременчужани почнуть обирати “Найкращого випускника - 2017”серед десятки лідерів.  У тижневику “Кременчуцький ТелеграЪ”, та на сайті www.telegraf.in.ua  буде розміщена анкета для голосування з десяткою лідерів. За підсумками другого етапу буде обрано переможця конкурсу.

 

 

 

Переможець конкурсу отримає планшет  LENOVO TAB 3 710L 7" 3G 8GB BLACK  та чохол

від магазину розумних покупок “BRAIN”, 10- ка лідерів  - подарункові набори (електрочайник та настольна лампа) від супермаркету “ТА-ДА!”

 

 

  Головний приз для переможця Подарунковий набір для 10-ки лідерів

 

   КРАЩІ ВИПУСКНИКИ КРЕМЕНЧУКА     

 

Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука! Знайомтесь: Кращі випускники Кременчука!

 

Перший етап голосування завершено!


1. Владислав Дубовик, ліцей №4
2. Кошеленко Борис, гімназія №5
3. Олександра Торубара, школа №8
4. Зеленська Юлія, ліцей №11
5. Жукова Дарина, школа №12
6. Дуганець Тетяна, школа №17
7. Бондарєв Олексій, школа №22
8. Коваленко Віталій, школа №26
9. Лактіонов Сергій, школа №27
10. Іванова Юлія, ліцей "Політ"

Контактна інформація
Ім'я
Телефон
E-mail (для відправки коду підтвердження) *

Оберіть найкращого випускника 2017!

Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх