Як отримати стипендію у 1800 євро?

17.04.2009, 21:57 Просмотров: 1 607
9-10 квітня на базі Кременчуцького державного політехнічного університету (КДПУ) відбулася конференція молодих вчених..

До промислово-ринкового Кременчука з’їхались молоді науковці із 13 потужних ВНЗ України. У тому числі, з Національного технічного університету (Київ), Національного транспортного університету (Київ), Донецького національного технічного університету, Інституту газу НАН України та ін.

На початку конференції перед молодими науковцями виступив ректор КДПУ пан Загірняк. Він повідомив, що життя науковця нелегке, але цікаве. І розповів, що 15 студентів університету поїдуть навчатися до Німеччини (університет виграв грант Німецької Академії наук), а ще 5 студентів мали б їхати вчитися до Бельгії – і отримувати там стипендії по 1800 євро кожна! На жаль, серед кременчуцьких студентів знайшлася лише одна дівчинка, яка володіє французькою мовою настільки, щоб отримати стипендію у 1800 євро.

Втім, найсильніше враження на нас справила переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Аурелія Кодрян (КДПУ) – «студентка, комсомолка, спортсменка и, наконец, просто красавица!» Дівчина має титул віце-королеви КДПУ (серед красунь). А на додачу ще й написала наукову роботу, з якою перемогла на Всеукраїнському конкурсі. Тема роботи – свідоме роздільне збирання сміття. Слухайте, у Кременчуці – з його смітниками – дівчина має просто-таки блискучі наукові перспективи. Хай щастить, Ауреліє! 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх