Учителі Крюкова „відвоювали” свої гроші

28.07.2006, 10:07 Просмотров: 1 240
Казначейство перерахувало освітянам 85 тисяч гривень потрачених на суди. Деякі вчителі чекають ще й на рішення Європейського суду. Тоді моральна шкода може вираховуватись тисячами євро.

Учителі Крюківського району нещодавно отримали кошти, за які судились із районним відділом освіти. Про це “Телеграфу” повідомила державний виконавець  виконавчої служби Крюківського району Юлія Христенко. За її словами, казначейство перерахувало 34-м освітянам близько 85 тисяч гривень. Учителі кажуть, що це гроші за моральну шкоду, витрати на адвоката та за чотирма пунктами 57 статті. Заборговані ж державою кошти – надбавку за стаж та оздоровлення – їм, як і всім освітянам виплатять протягом п’яти років.
Нагадаємо, декілька років тому крюківські вчителі подали в суд на райвно, яке заборгувало виплату коштів за вислугу років та на оздоровлення, передбачені ст.57. Суд вирішив справу на користь освітян. Але цих грошей їм не давали два з половиною роки.
Причому справа п’яти крюківських вчителів знаходиться на розгляді в Європейському суді. Як каже, одна з учителів, протягом місяця європейці мають з’ясувати, чому рішення суду не виконувалось два з половиною роки. Якщо рішення про стягнення моральної шкоди винесе європейський суд, то сума може бути значно більшою. В схожій ситуації вчителі Конотопа стягнули моральну шкоду більше ніж 3 тисячі євро кожен.
Щодо Автозаводського району, то адвокат, який займався цією справою каже, що там з виплатами зрушень немає – освітяни не ведуть таку боротьбу, як їх колеги з Крюкова. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх