Об’єднання відділів освіти рядових освітян не зачепить

6.07.2006, 20:07 Просмотров: 1 114
Першого липня Крюківський та Автозаводський райво офіційно приєдналися до міського відділу освіту. У кадровому аспекті це означає, що їхні співробітники мають перейти „під командування” начальника міськво Олексія Довбні. Штатний розклад міського відділу освіти розрахований на 98 працівників плюс спеціаліст на півставки. Тому працювати у міськво зможуть не всі співробітники районних відділів освіти.

Першого липня Крюківський та Автозаводський райво офіційно приєдналися до міського відділу освіту. У кадровому аспекті це означає, що їхні співробітники мають перейти „під командування” начальника міськво Олексія Довбні. Штатний розклад міського відділу освіти розрахований на 98 працівників плюс спеціаліст на півставки. Тому працювати у міськво зможуть не всі співробітники районних відділів освіти. „Це не проблема, – запевняє  пан Довбня. – Тим спеціалістам, яким не знайшлося місця в штаті, ми пропонуємо посади в освітніх закладах, тобто робимо рівноцінну замінну. Певна кількість людей звільнюється за власним бажанням, і тільки трьох, максимум п’ятьох спеціалістів доведеться скоротити”.
Ці перестановки ніяким чином не стосуються спеціалістів, що працюють в освітніх закладах обох районів. „Зміни торкнуться лише статутів закладів, їх печаток та записів у трудових книжках директорів, – пояснює Олексій Довбня. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх