Освітянам заплатять по-новому

27.10.2005, 16:10 Просмотров: 1 279
На працівників освіти, окрім підвищення заробіної плати за тарифними сітками чекає ще одне підвищення..

Як повідомили “Телеграфу” в Автозаводському відділі освіти, за звання, вміння та знання відтепер обіцяють доплачувати. Так, за високі досягнення у праці, виконання особливо важливої роботи, складність та напруженість роботи освітяни отримають надбавку в 50% від розміру свого посадового окладу. “Почесні” та “Народні” отримають доплату в 40% від окладу, а “заслужені” – 20%.
Не забули і про спортсменів. Звання “Заслужений тренер”, “Заслужений майстер спорту” принесе додатково 15 відсотків від посадового окладу. 'Майстри спорту' та 'Майстри спорту міжнародного класу' можуть розраховувати на 10% від посадового окладу. Стане вигідним знати декілька іноземних мов. За знання однієї мови вчитель отримає 10% окладу (якщо знання мови не є вимогою для заняття посади), за знання двох – 25%. Знати африканську, східну або угорсько-фінську мову ще вигідніше – отримаєш надбавку в 15% від окладу. На доходи освітян вплинуть також вчені ступені та години кропіткої нічної праці.
Втім, Ольга Шиян, завідуюча районним відділом Автозаводського райвно, каже, що на майбутній рік на освіту виділили менше коштів, ніж потрібно: 'На місто нам дали 59,3 мільйони гривень, а 50 мільйонів – це потреби лише нашого району'. Тож як забезпечуватимуться ці статті фінансуванням, невідомо. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх