«Студентська весна-2011» стартувала

26.03.2011, 16:06 Просмотров: 2 286
У Кременчуцькому національному університеті (КНУ) відбувся перший тур щорічного фестивалю для молоді.

21 березня у Кременчуцькому національному університеті (КНУ) відбувся перший тур щорічного фестивалю для молоді «Студентська весна». Це вже ХІ фестиваль. Цього року він проходить за двома тематичними напрямами. Один – жіночний і сентиментальний, присвячений 140-річчю Лесі Українки. Доля поетеси вважається однією з найтрагічніших в українській літературі.  Другий тематичний напрям – 20-річчя Незалежності України. Самі розумієте, тема серйозна, пафосна. Втім, студенти і тут примудрилися приготувати на конкурс веселі і колоритні номери. 

У відбірковому турі, який тривав два дні поспіль, узяли участь студенти семи факультетів КНУ та Інституту електромеханіки. На сцені актового залу виступили танцюристи, вокалісти, актори театральних студій, акробати, гумористи і навіть репери. 

 Цього року в програмі фестивалю з’явився новий пункт – виступи команд в техніці черлідінг. Черлідінг – це коли гарненькі дівчата з груп підтримки спортивних команд дружно танцюють, кричать командні слогани і вимахують різними кольоровими штучками. На фестивалі вже виступили три такі студентські команди. 

 Другий етап фестивалю «Студентська весна-2011» відбудеться 30 березня, о 14.30, в актовому залі 5-го корпусу КНУ. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх