Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 05.04.2020 10:00
Підтверджені:
Україна1251
Кременчук5
Хворі:
Україна1194
Кременчук5
Вилікувалось:
Україна25
Кременчук0
Померло:
Україна32
Кременчук0

Курсанти з Кременчука стали на крок ближче до перемоги в масштабному конкурсі «Авіатор 2020»

6.03.2020, 11:00 Просмотров: 564

 

5 березня відбувся півфінал всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2020».

Благодійний Фонд Бориса Колеснікова дев'ятий рік поспіль реалізує проект серед студентів авіаційних спеціальностей, щоб мотивувати найталановитіших з них, надати майданчик для власних розробок і ознайомити переможців конкурсу з практичною стороною професії і досягненнями галузі в усьому світі.


Після двох відбіркових турів участь в «Авіаторові» продовжив 391 студент з провідних технічних і авіаційних вузів Харкова, Києва, Кропивницького, Кривого Рогу, Кременчука, Дніпра, Запоріжжя, Маріуполя, Покровська, Херсона, Одеси, Дружківки, Василькова, Полтави, Краматорська та Львова.


 

У третьому турі конкурсанти вирішували бізнес-кейси, складені членами журі. Президент благодійного Фонду Борис Колесніков побажав успіхів учасникам «Авіатора».

«Хлопці пройшли складний відбір, в півфіналі вирішували бізнес-кейси, що моделюють реальну проблему в авіаційній галузі. Завдання непрості, але у конкурсантів було все, щоб впоратися із завданням: свіжий погляд, спеціальні знання, аналітичний підхід. Студенти продемонстрували, як вони впроваджують інновації, застосовують бізнес-моделі, планують стратегію розвитку. Я переконаний, що наші юні авіатори - не рядові виконавці, а майбутні керівники, інженери і розробники. Вони здатні мислити категоріями бізнесу, успішно розвивати галузеву інфраструктуру і бачити рішення там, де інші бачать проблему», - підкреслює Борис Колесніков.


 

Фінал «Авіатора 2020» відбудеться 6-9 квітня в київському Національному авіаційному університеті та Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Студенти презентують власні розробки, актуальні для авіаційної галузі, перед членами журі. Напередодні Всесвітнього дня авіації Фонд оголосить імена переможців, які влітку поїдуть в Великобританію і відвідають найбільший в світі авіасалон Фарнборо.


 

Нагадаємо, для участі в «Авіаторові 2020» зареєструвалося 8 600 студентів з 51 технічного і авіаційного вузу.
Фонд Бориса Колеснікова - єдиний благодійний фонд в країні, який щорічно проводить освітні конкурси для студентів технічних спеціальностей. У проектах Фонду вже взяли участь сотні тисяч майбутніх фахівців; переможці відвідали найбільші галузеві виставки та ознайомилися з передовим зарубіжним досвідом і досягненнями галузі.

Автор: на правах реклами
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх