705 українських вчителів здали ЗНО та пройшли сертифікацію

4.12.2019, 14:04 Просмотров: 1 034

 

Тепер освітяни одержали сертифікати, які дозволять їм отримувати щомісячну доплату у 20%

705 вчителів початкової школи з 857, які зареєструвалися, успішно пройшли першу пілотну сертифікацію, до якої входила здача ЗНО. Про це оголосила міністерка освіти і науки Ганна Новосад.


Визначення педагогів, що пройшли сертифікацію, залежало від того, чи взяли вони участь у всіх обов‘язкових етапах пілоту, а також чи подолали встановлений спецкомісією поріг склав/не склав з двох основних етапів сертифікації.


Загалом в останньому етапі – проведенні незалежного тестування – взяло участь 807 вчителів. З них 31 учасник не завантажив власне е-портфоліо і був знятий з сертифікації з технічних причин. Освітяни отримають свої результати 6 грудня в електронних кабінетах учасників.


27 листопада відбулося друге засідання комісії при Міністерстві освіти і науки України, на якому визначили результати сертифікації педагогічних працівників. Експерти визначили граничну кількість балів, які необхідно було набрати для успішного складання:


Тепер педагоги, які пройшли сертифікафію, стануть власниками сертифікатів, які дозволять їм отримувати щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу упродовж трьох років. Сертифікати діятимуть з 1 січня 2020 року до 31 грудня 2022 року.


- Я б хотіла подякувати абсолютно всім вчителям, що взяли участь у сертифікації, – незалежно від результату. Кожен із вас зробив свій внесок для вдосконалення механізму сертифікації. Саме на основі ваших результатів та досвіду ми вдосконалюватимемо процедуру на майбутнє, – відзначила Ганна Новосад.

Автор: Катерина Турубара Источник фото: uk.etcetera.media
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх