Який третій предмет на ДПА складатимуть дев’ятикласники Кременчука має вирішити педрада

6.02.2019, 15:05 Просмотров: 1 872 Комментариев: 1

 

Міністерство освіти внесло зміни

Третій предмет для складання Державної підсумкової атестації у 9 класі обиратиме педрада. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки України.


Проте, під час вибору третього предмета шкільна педрада має обов’язково враховувати побажання учнів.


Нагадують, що випускники 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію з 3-х предметів. Перший – українська мова, другий – математика, а третій – на вибір педради.


- Цей вибір неодмінно має відбуватися на засадах педагогіки партнерства. Педрада не може самостійно та безапеляційно визначати третій предмет, попередньо обов’язково потрібно запитати думку дітей та їхніх батьків. Варто вести відкритий діалог, зважати на «профільність» класу тощо, – зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.


Обрати третій предмет можна з-поміж таких:

  • для класів, де не вивчається мова національної меншини, – біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова (англійська, французька, німецька, іспанська), інформатика, історія України, правознавство, українська література, фізика, хімія;
  • для класів з навчанням чи вивченням мови національної меншини – біологія, всесвітня історія, географія, література, іноземна мова (англійська, французька, німецька, іспанська), інформатика, інтегрований курс «Література», історія України, правознавство, мова національної меншини, українська література, фізика, хімія.
Автор: Євгенія Каблучка Источник фото: mon.gov.ua
Теги: школа

Комментарии: 1

1 190
6 февраля 2019 15:45

Етикет.


0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх