Майбутні вчителі та лікарі з Кременчука мають можливість першочергово вступити на бюджет

7.02.2019, 08:01 Просмотров: 1 850 Комментариев: 1

 

Обов’язкова умова – відпрацювати в сільській місцевості кілька років

У цьому році абітурієнтів, які планують вступати на спеціальності «Освіта/Педагогіка» і «Охорона здоров’я», можуть першочергово зарахувати на бюджет. За інформацією прес-служби Міністерства освіти, це можливо, якщо майбутній студент погодиться кілька років пропрацювати в сільській місцевості.


- Право першочергового вступу отримають ті, хто попередньо пройде конкурс та укладе угоду на відпрацювання в селі або селищі міського типу не менше 3 років. Ця вся робота проводиться на регіональному рівні: конкурс організовує облдержадміністрації (ОДА) на основі прогнозу місцевих рад щодо потреби фахівців з вищою медичною чи педагогічною освітою, – пояснив генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров.


Облдержадміністрації мають визначити порядок та умови конкурсів. Це, зокрема, стосується вимог до конкурсантів та переліку документів. Водночас МОН радить одним із критеріїв визначити місце проживання учасника. Тоді перевагу зможуть отримати ті, хто живе в тому ж (найближчому) населеному пункті, що й майбутній роботодавець.


Після закінчення навчання випускник повинен буде протягом місяця прибути до місця відпрацювання, укласти трудовий договір та почати роботу. Якщо ж випускник відмовиться виконувати умови угоди, йому потрібно буде відшкодувати кошти, витрачені вишем на його підготовку.

Автор: Євгенія Каблучка Источник фото: ukranews.com

Комментарии: 1

768
7 февраля 2019 09:41

Я так зрозумів, що Кременчук уже став селищем міського типу. 


+2
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх