Міністр мовчить і грошей на КрНУ не дає

23.12.2011, 09:35 Просмотров: 2 827 Комментариев: 4

Дмитрий Табачник. Фото из архива "Кременчугского Телеграфа"
Міністр освіти не відповів на звернення кременчуцьких депутатів

У листопаді депутати міськради одностайно проголосували за звернення, у якому просили міністра освіти пана Табачника поліпшити фінансування Кременчуцького національного університету (КрНУ) у поточному році, та виділити навчальному закладу 1 млн. 350 тис. гривень на оплату комунальних послуг і 3 млн. гривень на капітальні видатки (у тому числі, на капітальний ремонт сумнозвісного стадіону «Політехнік»). Рішення депутати прийняли на сесії міськради 29 листопада.

 

30 листопада апарат міськради направив офіційний лист із депутатським зверненням міністру освіти (лист № 01-12/1474). За повідомленням прес-служби виконкому, станом на 20 грудня відповіді міністра кременчужани ще не отримали. А рік, між тим, закінчується.

 

У КрНУ, як і у більшості державних навчальних закладів, фінансова ситуація складна. Зважаючи на те, що в університеті 70% студентів навчаються безоплатно, за держзамовленням, держава мала б пропорційно відшкодовувати витрати на їхнє навчання – це мало б становити 70% платежів. Та весь рік уряд відшкодовував кошти в межах 20%, а в останньому кварталі фінансування зменшилось до 10% від потреби. 

 

Між тим університет має щомісяця оплачувати комунальні послуги за утримання 15 навчальних корпусів (на день це коштує близько 28 тисяч гривень), виплачувати стипендії студентам та зарплати викладачам. Стипендії студентам, аспірантам та докторантам виплачують. А от викладачам на період листопад-січень запропоновані відпустки за власний рахунок – пенсіонерам на чотири тижні, усім іншим – на два.

Комментарии: 4

0
23 декабря 2011 10:12

ну уже не 15 корпусов - кафедры спн и укв уже с 13 школы съехали

0
0
23 декабря 2011 12:58

вот и приходится брать взятки
государство само провоцирует преподавателей на это, а потом с этим борется

0
0
23 декабря 2011 15:28

Предвкушая вопли в свой адрес, все равно скажу: Держись, Политех! В КУЭИТУ за свой счет не предлагают, конечно. У нас просто прикрутили батареи и за октябрь, ноябрь, декабрь (частично) не выплатили зарплату, оставив людей в новый год без праздника, но с кучей долгов и объяснений детям, почему им дед Мороз подарков не принес.

0
0
3 января 2012 14:10

Моё субъективное мнение :Господина Табачника поставили возглавлять министерство с разрушительной целью,чтобы окончательно лишить наших детей ощущения чувства украинской самоидентичности ,гордости за своё украинское проихождение,лишить культурных и исторических ценностей и чувства собственного достоинства и соответственно лишить права на получение достойного образования с своей стране.

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх