В учасників програми «Національний кешбек» залишилось 5 днів на те, щоб використати наявні накопичення. Перевірити свій рахунок та витратити накопичені кошти краще зараз, адже незабаром вони просто «згорять». Про це нагадали в Telegram-каналі «PrivatBank_insider».

Витратити накопичений кешбек за червень та попередні місяці потрібно до 30 червня 2026 року включно. Якщо цього не зробити, то з 1 липня усі невикористані кошти повернуться до державного бюджету, а картка «Національний кешбек» перейде на новий цикл нарахувань.

Накопичені кошти кешбеку можна витратити на оплату комунальних чи поштових послуг, придбання українських продуктів в торгівельних мережах, що приєдналися до програми, придбання українських ліків, книг або на благодійність зокрема допомогу армії).

– Навіть якщо на картці «Національний кешбек» залишилися незначні суми накопичень, їх можна направити на благодійність… у розділі «Допомога армії» чи «Благодійність для українців», – додали у прес-службі установи.

Насамкінець громадянам нагадали, що долучитися до програми «Національний кешбек» можна й зараз. Для цього потрібно всього кілька хвилин.

Алгоритм дій такий:

  • зайти у «Приват24»;
  • безкоштовно відкрити цифрову картку «Національний кешбек»;
  • надати дозвіл на обробку транзакцій;
  • обрати цю картку в «Дія» – для зарахування виплат.

– Після цього кешбек нараховуватиметься автоматично, – підсумували у компанії.

Нагадаємо, у травні ми писали, що уряд продовжив дію програми «Національний кешбек» ще на два роки.

У журналістиці з 2006 року. Пишу на теми ветеранської політики, соціального захисту, роботи органів місцевого самоврядування....

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *