Не всі ремонти однаково корисні…

21.07.2005, 13:07 Просмотров: 1 336
Як зазначив начальник міського відділу захисту прав споживачів Олександр Пушко, тим, хто по газетних оголошеннях шукає підрядчиків для проведення ремонтних робіт варто бути обережнішими.
“Зараз пішла хвиля скарг на неякісні ремонти квартир, будівель. До фізичної особи, яка надає такі послуги практично неможливо застосувати юридичні санкції. Ніяких документів, які б засвідчували, що саме ця людина робила ремонт, немає.

Як зазначив начальник міського відділу захисту прав споживачів Олександр Пушко, тим, хто по газетних оголошеннях шукає підрядчиків для проведення ремонтних робіт варто бути обережнішими.
“Зараз пішла хвиля скарг на неякісні ремонти квартир, будівель. До фізичної особи, яка надає такі послуги практично неможливо застосувати юридичні санкції. Ніяких документів, які б засвідчували, що саме ця людина робила ремонт, немає. Ми не в змозі допомогти у такій ситуації. Нещодавно нам вдалося повернути п'ять тисяч гривень за неякісний ремонт, який робило приватне підприємство. А ось зі скаргою на 16 тисяч гривень, ми навряд чи допоможемо, бо роботи виконувала фізична особа”, - каже Александр Володимирович.
Начальник управління оподаткування фізичних осіб Світлана Бродило також вважає, що контролювати діяльність фізичних осіб важче, ніж юридичних. “Фізична особа, на відміну від юридичної, не зареєстрована за певним місцем. Якщо вона не пред'явила вам паспорт, ви не можете бути певним, що її прізвище справжнє”, - каже Світлана Анатоліївна.
До відома: За останнє півріччя відділом захисту прав споживачів перевірено 285 підприємств та повернуто споживачам 8600 тисяч гривень. При необхідності телефонуйте: 79-33-80 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх