Батареї теплішають

15.10.2009, 21:28 Просмотров: 1 141
Цього року початок опалювального сезону не забарився..
Погріємося!

Із 15 жовтня теплопостачальники починають гріти житлові будинки. Проте якщо у вас не потеплішали батареї цього дня, не панікуйте: на пуск тепла офіційно відведено три дні. КП «Теплоенерго» та «Полтаваобленерго» обіцяють зробити все без затримок.

Відповідно до розпорядження міського голови Миколи Глухова, опалювальний сезон у місті розпочали із 12 жовтня. Цього дня тепло почали подавати у дитсадки та лікарні. Із 15-го потеплішає і в житлових будинках. Теплопостачальники (КП «Теплоенерго» та ВАТ «Полтаваобленерго») запевняють, що проблем із пуском тепла не буде і його подадуть згідно з графіком. Проте офіційно на пуск тепла в усі мікрорайони міста відводиться три дні. Тобто у когось буде тепло в квартирі вже 15 жовтня, а комусь доведеться почекати й до 17 жовтня.

Перед початком опалювального сезону найбільше хвилювалися мешканці Раківки. Адже у цьому районі ремонтували теплотрасу, яка йде від ТЕЦ вагонзаводу. Проте ремонтники разом із комунальними службами виконали свої обіцянки і здали ділянку теплотраси у строк, до початку опалювального сезону. Із 12 жовтня мешканцям Раківки подали довгоочікувану гарячу воду, а з 15 жовтня почнуть подавати тепло. Зарити розкопану теплотрасу будівельники обіцяють до кінця цього тижня, повідомив «Телеграфу» Анатолій Кичигін, головний інженер КП «Теплоенерго» (підприємства, яке обслуговує Крюків і Раківку).

Планувалося, що до початку опалювального сезону розпочнеться реконструкція ще одного об‘єкта КП «Теплоенерго» - котельні мікрорайону №17. Кошти на ці роботи очікували із Держбюджету. Погано, що вони так і не надійшли. Однак без лиха добра не буває: у квартирах мешканців Крюкова опалення буде вчасно. Якби розпочалася реконструкція, їм би затримали пуск тепла. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх