У місті дорожчають молоко, яйця, картопля та буряк

18.12.2009, 11:44 Просмотров: 1 674
Зниження ціни поступово відбувається на крупи, борошно, моркву та яблука..
Фото: Дмитрий Бабец

«ТелеграфЪ» продовжує відслідковувати роздрібні ціни на основні продовольчі товари та овочі в торговельній мережі та на ринках міста. У порівнянні з вереснем, у Кременчуці подорожчало молоко та яйця, картопля та буряк. Перша група товарів, за словами експертів, у тому числі й начальника управління розвитку торгівлі та підприємництва міськвиконкому Людмили Жорняк, сезонно зростає в ціні.

– Це сезонне зростання. Зазвичай у цю пору корови мало дають молока, бо у них йде період отелення. А якщо молока менше, воно зростає в ціні і тягне за собою всю молочну групу товарів: масло, сир та інші. Традиційно зимою дорожчають і яйця, – каже пані Жорняк.

В управлінні розвитку торгівлі «Телеграфу» повідомили, що ціна на молоко сьогодні, у порівнянні з вереснем, в середньому зросла на 47 копійок за літр, а у порівнянні з груднем 2008 року – на 2 грн. 13 коп. Яйця минулого року коштували 7,99 грн за десяток, а у вересні поточного 7,04. Зараз в середньому їх продають за 8,25 грн за десяток.

В управлінні кажуть, що зниження ціни у порівнянні з вереснем, але не груднем 2008 року відбувається на крупи та борошно, моркву та яблука (дивись порівняльні таблиці*).

Фото: Дмитрий Бабец

* - дані надані управлінням розвитку торгівлі та підприємництва міськвиконкому 
Автор: bulashev
Теги: молоко
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх