Автостоянка під носом

1.07.2005, 09:07 Просмотров: 2 068
“У нас відбирають зелену зону, що знаходиться поруч з нашим будинком, нехтуючи нашим здоров’ям, здоров’ям наших дітей та внуків”, - з таких слів починається звернення до редакції мешканців будинку 77-А, що по вул.Київській. На них з усіх боків наступають автомобілі..
Мешканці будинку, що на вул.Київській,77-А не бажають бачити під своїми вікнами ще одну автостоянку

У дворі цього будинку вже побудована автомийка, а тепер “пилу й гару” додаватиме ще й автостоянка. “Ми і так дихаємо кар’єром, пилюга летить  у вікна. Поруч знаходяться дві автозаправки, одна з яких газова. Де брати свіже повітря? Ми часто хворіємо на алергію від пилу. Куди нам ще цю автостоянку під вікна?” – обурюються мешканці будинку. Свою незгоду вони належним чином оформили і розіслали у всі інстанції: депутату Верховної Ради Василю Гаврилюку, меру міста Миколі Глухову, головному санітарному лікарю міста Віктору Акімову. Мешканці налаштовані відстоювати своє право на чисте повітря до останнього: “Якщо треба буде, ми будівництво бойкотуватимемо, під екскаватор полягаємо, але двір зіпсувати не дамо! Будемо писати Президенту!”
Мешканці переконані, що при видачі дозволу на облаштування цієї автостоянки міська рада припустилася помилки: “Допустима відстань від житлового будинку до автостоянки – 25 метрів – не витримана. Все залежить від того, від якої частини будинку вимірювати”.
“ТелеграфЪ” звернувся за роз’ясненням до Віктора Труша, начальника управління архітектури та містобудування. Він пряснив нам, що автостоянка розрахована за проектом на 50 місць для авто. Отже Державні будівельні норми, затверджені уже у 2002 році, дозволяють облаштовувати таку автостоянку на відстані 15 метрів від житлового будинку. “Там, навіть від найближчої до стоянки частини будинку буде 17 метрів. Так що норми витримані”.
- Чи не завелика площа для 50 авто?
- За проектом для автостоянки відведено 1980 квадратних метрів, однак по усьому її периметру власник зобов’язується залишити 2,5 метри так званої зеленої зони, тобто газону. І це за рахунок площі автостоянки.
- Але, навіть за таких умов для 50 автомобілів місця забагато?
- Проект передбачає, що машини паркуватимуться “ялинкою”, тобто за діагоналлю. Для такого виду парковки треба  більше місця.
- А якщо власник не дотримуватиметься цих правил, і на стоянці буде більше 50 авто, тоді вона має бути далі від будинку?
- Тоді  мешканці зможуть звернутися зі скаргою і ми покараємо власника. Наприклад, накладемо на нього штраф.
Звичайно, від цього у мешканців будинку 77-А по вул. Київській свіжого повітря більше не стане. У цій ситуації залишається незрозумілою поведінка депутата міської ради Сергія Черняхівського, який спочатку дав свою згоду на будівництво автостоянки на цїй дільниці, а потім офіційно забрав її назад. Сергій Іванович вибачився перед мешканцями за свою помилку і звернувся з проханням переглянути це питання до міського голови, начальника управління земельних ресурсів та начальника управління містобудування та архітектури... Вже тоді, коли грім грянув. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх