На що ви поскаржилися б Президентові?

24.06.2005, 12:06 Просмотров: 1 254
Понеділок, 20 червня, 14.30.

Наталя, комунальний службовець

- Мене завжди непокоїла проблема сміття. Якби було побільше сміттєбаків біля будинків. Нормальній людині, навіть якщо і захочеться викинути сміття, то немає куди. Тому ми всі живемо у бруді. Я вважаю, Президент зміг би допомогти у цій проблемі. Необхідно просто звернути на це увагу певних органів.
Ще обурюють ціни порівняно з низьким рівнем зарплатні. Все залишається на тому ж рівні, як і раніше. Те ж саме з цінами на проїзд у транспорті – того комфорту та послуг, за які вони беруть гроші, немає.

Наталя, домогосподарка

- Варто було б звернути увагу на ринкові ціни. Обіцяли їх знизити, але обіцянку не виконали. Дуже стрімко квартплата зростає. Мабуть, їм не вистачає коштів борги за вибори віддати. Ще мера нашого потрібно вже на пенсію відправляти. Вибори можна було б і раніше провести. Тому я поскаржилася б і на мера. Нема в нього тут порядку. Він не слідкує ні за якими цінами в нашому місті. Я гадаю, Президент в цьому зміг би допомогти, він, все ж таки, - Президент.

Віра Андріївна, пенсіонерка

- Та, перш за все, на наше життя. Хотілося б, аби повернули ті вклади, що в нас вкрали. На що жити пенсіонеру? Потрібно ж якісь медикаменти купувати. А то ми від болю у голові вживаємо цитрамон-анальгінчик, а треба ж лікуватися нормально. Якби ті вклади нам повернули, ми зажили б по-іншому. Що ж з того, що по 50 гривень дали? У мене на книжці було 13 тисяч, я не відпочивала на морі, у санаторіях. Я хочу, щоб Президент та прем’єр повернули вклади хоч по частинах. Хотілося б, аби він частіше виїздив у маленькі міста, до робочого люду. Мені подобається як він виходить до людей, так, по простому. Президент у нас дуже гарний. Я б йому побажала усього найкращого.

Олександра, молода мама

- Поки я була вагітна, то помітила, що в нас рівень медицини дуже низький. Особливо в маленьких містах. Я, наприклад, народжувала у Харкові, бо там працює мій чоловік, а в нашому місті, мабуть, і не наважилася б народити, бо знаю, які бувають результати пологів. Є багато лікарів, які беруть хабар, які не виконують належної роботи. Навіть приватні клініки не можуть надати належного лікування хворим. Рівень їх кваліфікації залишає бажати кращого. Я очікую, що років через п’ять у нас щось зміниться на краще, бо в один момент усе зробити не можливо. Хочеться, щоб відбулися реформи у всіх сферах. Але, щоб це було помітно не лише десь там, нагорі, й у нас.

Олена, домогосподарка

- Постійні скарги на соцвиплати. Малі розміри щомісячних виплат. Ну що можна придбати на сто чотири гривні? У нас в сім’ї одна зарплата (чоловіка), а ще ж - двоє дітей. Я вважаю, що Президент у змозі допомогти. І грошима, й іншим. Тільки коли, нарешті, це відбудеться? На мою думку, найголовніше зараз - це соціальні проблеми. Квартплата вже підналась, а соцвиплати – ні. Зарплатні чоловіка ледве вистачає нам на життя.
Ну і культура, звісно ж. Хоча останнім часом її рівень трохи збільшився. Мені це подобається. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх