Дешевого «горючого» не дочекаєшся

13.10.2006, 18:10 Просмотров: 1 151
Експерти кажуть, що ціна бензину зараз мала б становити 3 грн. 60 копійок, судячи із світової тенденції зниження цін на нафту.
Експерти кажуть, що ціна бензину зараз мала б становити 3 грн. 60 копійок, судячи із світової тенденції зниження цін на нафту

Ціна на бензин та дизельне пальне у Кременчуці поки що не впала до відмітки, яку пообіцяв віце-прем’єр по ПЕК Андрій Клюєв. Минулого тижня він сказав, що вартість пально-мастильних матеріалів знизиться на 5-12%. І пояснив це домовленостями уряду з нафтотрейдерами. За прогнозами пана Клюєва А-95-й мав би сьогодні коштувати 4 грн. 10 коп. Те ж саме твердив міністр палива та енергетики Юрій Бойко.
Тим часом бензин та дизельне пальне за останній місяць подешевшали всього на 10-15 копійок (замість 50 копійок). У вересні А-95-й коштував 4 грн.70 коп. Тепер його ціна на кременчуцьких заправках 4 грн. 55 коп.
Експерти пов’язують зменшення вартості пального зі стабільним зниженням ціни на нафту в світі. Втім, вони стверджують, що ціна на бензин мала б упасти ще місяць тому до відмітки 3 грн. 60 коп. За деякими підрахунками українці переплатили у вересні за пальне півтора мільярда гривень! 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:Вверх