Полуниця буде. Через два тижні

2.06.2006, 08:06 Просмотров: 1 265
Цього тижня полуниці на центральному ринку мало, та й ціна на неї „кусається”. Бабусі, які винесли на продаж ягоди з присадибних ділянок, просять дві гривні за склянку і чотири – за півлітрову баночку. Експерти спростовують чутки про неврожай і стверджують, що вже через два тижні на прилавках полуниці з’явиться вдосталь..

У Полтавській області вирощуванням полуниці займається єдине сільськогосподарське підприємство – „Майбородівське”. Його директор Володимир Карпенко каже, що цього року врожай полуниці очікується не менший, ніж звичайно. „Так, поки що не видно ні єдиної ягідки. Це при тому, що, як правило, перша полуниця з’являється у двадцятих числах травня, – розповідає пан Карпенко. – Просто цього року весна видалася холодною. Та, судячи із цвіту та зав’язі, хвилюватися немає чого”. Володимир Карпенко прогнозує, що через два тижні полуниця перестане бути дефіцитом, а заодно, і дорогим задоволенням. „Наприклад, минулого року ми починали продавати ягоду по вісім-десять гривень за кілограм, а закінчичували по дві з половиною гривні, – каже пан Карпенко. – Тобто середня ціна за сезон складала п’ять гривень. Не думаю, що ціни нинішнього літа суттєво відрізнятимуться від минулорічних”.
У „Майбородівському” кажуть, що все залежатиме від погоди. Якщо найближчими днями температура вдень підніметься вище 20 градусів і потеплішають ночі, полуниця достигатиме швидше. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх