Як економити у будинках тепло

23.07.2010, 15:12 Просмотров: 3 571
Поради спеціалістів.

1. Утеплити будинок іззовні

Ця процедура влітає у копієчку. Один квадратний метр утеплення пінопластом коштуватиме 195 грн. Якщо замість нього використовувати мінеральну вату (довговічніша), то треба додати 40-50 грн за кожен квадратний метр. Утеплювачі запевняють, що економія у цьому випадку виходить щонайменше у 2 рази.

2. Замінити старі дерев’яні вікна на сучасні склопакети

Оновлення вікон сприятливо відбивається на квитанціях за споживання газу. Кременчужанин Олександр каже, що минулого року замінив вікна свого будинку на метало-пластикові і вдвічі менше платив за газ. Навіть у найлютіші морози.

3. Замінити двері на більш щільні

Від 1 тис гривень

4. Замінити стару систему водяного опалення на нову

У деяких наших людей система опалення за десятки років жодного разу не промивалася, що там всередині діється – лячно уявити. Деякі фарбують батареї і труби у кілька шарів. Вони починають працювати як термос – менше віддають тепла. Скільки це коштуватиме, залежить від будинку, тому потрібно звертатися за розрахунками до спеціалістів.  Сучасний газовий котел можна придбати у Кременчуці за ціною від 2 тис грн та заплатити за його установку від 1 тис грн.

5. Поставити електробойлер

Практично єдиний вихід для кременчужан, що мешкають у квартирах. Сам прилад обійдеться до 1 тис грн (для сім’ї у 2-3 людини), установка – близько 300 грн.  
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх