На Полтавщині готові дати 100 тисяч на підтримку зеленого туризму: як отримати

22.04.2021, 16:03 Переглядів: 1 538 Коментарів: 1

 

 Найкращий інвестиційний проєкт отримає 100 тисяч гривень

З метою розвитку зеленого туризму в Полтавській області Департамент культури і туризму Полтавської ОДА оголосив про проведення конкурсу інвестиційних проєктів в галузі туризму.


Кожен учасник може подати максимум 2 роботи, а участь в конкурсі є абсолютно безоплатною.


Передбачається, що учасники презентують свою бізнес-ідею щодо облаштування садиби сільського туризму, реалізація якої потребує залучення певних інвестиційних ресурсів. Обов’язковими умовами є подальше створення нових робочих місць та позитивний економічний показник.


Конкурс проводитиметься в два етапи: прийому робіт та проведення навчальних тренінгів з підготовки, написання та оформлення бізнес-плану, за результатами яких учасникам видадуть сертифікати.


Учасники, які отримали сертифікати, повинні підготувати бізнес-план свого інвестиційного проєкту та надіслати його на електронну пошту організаторів до 17.00 21 червня 2021 року.


Переможці конкурсу нагороджуються дипломами та грошовими преміями у 100 000, 70 000 та 50 000 гривень. Також вони зобов’язані взяти участь у співфінансуванні свого проєкту в розмірі не менше ніж 50% від необхідного розміру фінансування.


Про деталі конкурсу можна дізнатися на офіційному веб-порталі Полтавської ОДА.

Коментарі: 1

39
22 апреля 2021 22:00

Що можна зробити на 150 тисяч в селі (50 з яких ваші власні) з зобовʼязанням створення робочих місць в плані туризму? А закриватись через збитковість потім як, з поверненням коштів державі і великою ймовірністю посадки чи одразу втікати з країни?

Чи ви забули, що в країні трошки карантин? Які можуть бути "туризми" в село? Який може бути "позитивний економічний показник" в таких умовах?
Виглядає так, що комусь зі своїх треба дати бюджетних грошей, але без "палева". І таки дадуть)

 

Все, зрозумів. Якийсь депутат хоче побудувати собі базу відпочинку за державний кошт.


6 0
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх