В кінці робочого дня: український студент запускає першу у світі лінію з переробки опалого листя на папір

25.09.2019, 18:01 Переглядів: 4 185 Коментарів: 3

 

Як повідомив дослідник, папір виходить якісний

В Україні може розпочатися виробництво eco-friendly паперу з опалого листя. Як повідомила пресслужба Міністерства освіти і науки України, цю технологію запропонував український школяр, а нині студент КНУ ім. Тараса Шевченка Валентин Фречка.


Валентин Фречка повідомив, що днями технологія виготовлення паперу з опалого листя RE-leaf успішно пройшла випробування на спеціалізованому обладнанні і готова до роботи в «масштабних умовах».


- Ми підтвердили ефективність використання листя як замінника деревини. Ми виготовили папір на спеціалізованому обладнанні, яке показало, що папір і справді якісний, – зауважив дослідник.


За його словами, зараз необхідно удосконалити певні деталі, але вже скоро можна буде говорити про першу в світі лінію переробки опалого листя на папір.


Валентин Фречка завдяки своєму проєкту здобув «золото» на Міжнародній олімпіаді з екології в Кенії, Олімпіаді геніїв у США, а також став фіналістом фестивалю інновацій МОН.

Автор: Катерина Турубара Джерело фото: mon.gov.ua

Коментарі: 3

3 578
1
25 сентября 2019 18:54

хочь хтось працює! Та в Україні та лінія може й не запрацює, але де ніде може й да....


9 0
50
25 сентября 2019 20:41

А еще лучше с этой бумаги делать пакеты, вместо полиэтиленовых. Намного приятнее домой принести продукты в бумажном пакете. 


17 1
103
27 сентября 2019 07:09

Молодцом!!!! 


1 0
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх