Наказано прочитати!

2.04.2009, 12:40 Просмотров: 1 021
27 березня у малому залі міського Палацу культури відбулась презентація нової книги кременчужанина Ігоря Моісєєнка «Сектор обстрілу – «Аїсти»..
Ігор Моісєєнко

Роман присвячений подіям, які сталися 20 років тому в Афганістані – це історія загибелі молодого талановитого поета і лейтенанта радянської армії в афганській війні. Пташине слово «Аїсти» потрапило до назви книги з двох причин. «Чорними аїстами» називали афганський спецназ. І прізвисько Аїст мав загиблий лейтенант-поет.

Книга видана за сприяння міської влади. Її на презентації представляв секретар міськради пан Івко, який зазначив, що «набагато простіше писати сентиментальні романи про кохання, але Ігор Моісєєнко працює у складному жанрі військової прози, де не можна бути фальшивим».

Сам Ігор Моісєєнко повідомив присутнім, що «все на світі – від економічної кризи до глобального потепління – викликане недостойними вчинками людей». Також пан письменник зазначив, що «поети – Посланці Божі. Вони покликані поліпшувати моральний кодекс людей та стан їхньої духовності». Наостанок автор доручив присутнім самим прочитати книгу та дати прочитати друзям, а також друзям друзів. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх