Кременчук відтягнувся на Rammstein!

12.03.2010, 21:02 Просмотров: 1 135
Фанатів легендарної німецької групи «Rammstein» вистачає і в Кременчуці. Вони не полінувалися поїхати 9 березня до Києва на їх концерт!.
«Нехай заздрять ті, хто пошкодував грошей на концерт «Rammstein»!!! Це був мега-концерт, який не можна забути!!!», – піднесено розповідають кременчужани про виступ легендарної групи.
Фото: Олена Яремко

– Я їхав на концерт зі своїм 15-річним сином, однак, схоже, що туди їхала уся наша маршрутка, – розповідає кременчужанин Павло.

Він каже, що придбав квитки у другу фан-зону по 500 гривень – їх у Києві купили його знайомі. Тоді як в Інтернеті квитки продавали на 250 гривень дорожче. Але Павло не жалкує про те, що довелось викласти чимало коштів – отримані враження того варті:

– Туди з’їхались поціновувачі гурту з усього Радянського Союзу. Поруч зі мною були люди з Ленінграду,  Білорусії, Прибалтики, не кажучи вже про різні міста України. Народу було дуже багато, ми стояли досить щільно. І атмосфера була дружня, можна сказати, навіть братня. «Rammstein» виконав пісні зі свого нового альбому, а також добре відомі хіти.  Я не думав, що наші українці так знають німецьку мову, – жартує Павло. – Пісень п’ять люди співали настільки голосно, що навіть самого «Rammstein» не було чутно.

Концерт тривав кілька годин. Павло каже, що програма «Rammstein» – це справжнє «файер-шоу». Увесь час на сцені постійно щось мерехтіло, вибухало, палало, вивергав полум’я навіть костюм соліста.

– Я стояв метрів за 20-25 від сцени. І був такий момент, коли я відчув жар від полум’я на своєму обличчі, таке враження, ніби ти влазиш до пічки. А як же  вони там бідні «плавляться» під час виступу?!

Він додає –  фанати «не відпускали» зі сцени відомий гурт –  кілька разів «Rammstein» співав «на біс».

Кременчужани не пропустили приїзд «Rammstein» до Києва.
Фото: Олена Яремко

Шоу було насичене спрецефектами. Наприклад, під час виступу підпалили якогось чоловіка, який  з’явився на сцені. Палаючий силует забігав у паніці. Як з’ясувалося, це був не фанат, а всього лише каскадер. На іншій пісні над сценою зависли кілька десятків ляльок-немовлят, які одна за одною вибухали ближче до кінця композиції. До того ж публіку поливали піною. Крім цього, один із учасників гурту відправився по натовпу «у плавання» на човні з українським прапором у руках. Публіка пронесла човен на руках від одного краю фан-зони до іншого, а потім повернула музиканта на сцену. 
Автор: yaremko
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх