Перший фестиваль графіті в Кременчуці

1.04.2010, 10:43 Просмотров: 1 442
До уваги любителів настінного розпису: не треба псувати стіни, у вас є можливість створити справжній шедевр! Та ще й отримати за це дипломи..

Із 14 квітня по третє травня у Кременчуці проводитиметься відкритий молодіжний фестиваль графіті «О спорт, ти – Всесвіт!». Його організаторами виступають Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» та Кременчуцький ліцей № 4.
Фестиваль проводиться у два етапи. На першому (відбірковому) етапі журі оцінює ескізи робіт, визначає учасників другого етапу та компонує ескізи у єдину картину.

На другому етапі учасники нанесуть графіті на стіну футбольного поля у ліцеї №4. Це буде вражаюче: адже площа стіни складає понад 100 квадратних метрів! Спонсором придбання фарби виступає БФ «Джерело Дніпра».

Для участі у відбірковому етапі фестивалю необхідно подати заявку, ескіз своєї роботи на спортивну тематику (формат А-4, альбомна орієнтація), замовлення на необхідну кількість балончиків із фарбою (із зазначенням кольорів) до Оргкомітету фестивалю за адресою вул. Першотравнева, 13, Кременчуцький ліцей № 4 або на E-mail: krem_licey4@mail.ru до 14 квітня 2010 року. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх