Пам’яті художника

4.11.2006, 14:11 Просмотров: 1 475
У міському краєзнавчому музеї відкрита виставка пам’яті одного з найулюбленіших художників кременчужан – Миколи Щеглова.

У міському краєзнавчому музеї відкрита виставка пам’яті одного з найулюбленіших художників кременчужан – Миколи Щеглова. В експозиції представлені роботи майстра та фотоматеріали, надані його вдовою.
 Микола Щеглов жив та працював у Кременчуці з 1977 року – разом з дружиною вони переїхали сюди  з Самари.  Роботи Миколи Сергійовича мали стабільний успіх у глядачів. Найбільше  захоплення викликала фантастична точність, з якою майстер прописував деталі. Відвідувачі виставок  записували цілі сторінки у книгах відгуків – і щоразу  дякували майстру, що 'полунична у нього, як жива', і 'крапля води справжня', і 'кожну травинку видно'.
 Минулого року майстра не стало. Свого часу він планував передати колекцію своїх  робіт місту. Але у певних позиціях він не знайшов взаєморозуміння з міською владою. Питання залишилось невирішеним. Сьогодні  подальша доля картин непевна. Вони можуть назавжди  зникнути.  На спадщину  художника одразу після смерті почалося полювання – і полюють на неї особи, далекі від того, аби зберегти колекцію, а тим більше, передати її місту.

  
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх