Хто врятує кременчуцькі музичні школи?

11.02.2011, 15:30 Просмотров: 3 572
Влада гарантує, що музшколи атестацію пройдуть.

У 2011-му році галузь культури в Кременчуці традиційно недофінансована. Через це у шкіл естетичного виховання (три музичні та художня) можуть виникнути проблеми з державною атестацією. Та міська влада гарантує школам допомогу.

 

  На жаль, райдужні виборчі обіцянки чинного міського голови пана Бабаєва не матеріалізувалися – йому не вдалося  збільшити у 1,5 рази фінансування галузі культури та мистецтва. Цього року кременчуцька культура знову недофінансована. Потерпають всі – бібліотеки, МПК, музичні та художні школи. Як повідомили «Телеграфу» у найстарішій та найзнаменитішій музичній школі №1, виконання учбових планів на друге півріччя профінансовані на 67%. Звісно, це негативно позначається за заробітній платі педагогів. Та крім щорічних проблем із зарплатою, окреслюється нова і серйозніша проблема – у 2012 році проходитиме планова державна атестація музичних шкіл. Для того, щоб музична школа ім. Чайковського №1 була відповідно атестована, рівень виконання учбових планів має сягати хоча би 80%. А за які кошти? Маємо фінансування лише на забезпечення 67% планових показників.  «ТелеграфЪ» запитав віце-мера з гуманітарних питань пана Малецького, як влада збирається допомогти кременчуцьким школам естетичного виховання проходити атестацію? Пан Малецький відповів:

– Так, дійсно, це проблема. Саме тому начальник міського відділу культури пан Кондрашов розрахував бюджет музичної школи №1 на перше півріччя так, щоб профінансувати 90% потреб. Щоб у викладачів було нормальне робоче навантаження, і щоб учбовий план виконувався. На друге півріччя, дійсно, закладено 67% фінансування від потреб. Ми розуміємо, що до початку атестації маємо вивести школу на 80% виконання учбових планів. Вихід тут один – ми сподіваємось, що за результатами першого півріччя бюджет міста буде перевиконаний, і тоді ми звернемось до міської ради з проханням виділити кошти на відповідне фінансування галузі культури. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх