«Винсент. Хроники героинщика»

6.03.2009, 21:24 Просмотров: 3 839
Кілька тижнів тому «ТелеграфЪ» повідомив про запуск амбітного проекту «КІНОальтернатива» у Кременчуці..

Проект ініційований Європейським клубом Кременчуцького держаного політехнічного університету та міським Європейським клубом. Ідея велична – долучити молодь до європейських цінностей та привчити культурно дивитися кіно – з диспутами, а не з пивом.

Виконавці проекту вже і тренінги для молоді провели. На них навіть завітала київська гостя – журналіст та правозахисник Ольга Веснянка. Де тільки ця жінка не працює – вона і кореспондент «Німецької хвилі», і член правозахисної організації «Міжнародна амністія», і керівник київського медіа-кіноклубу «На сіновалі», і редактор сайту, який веде роз’яснювальну роботу з ксенофобами.

Саме пані Веснянка порадила кременчужанам не просто дивитися щонеділі альтернативне кіно, а «прив’язувати» перегляди до конкретних визначних дат. А якраз 1 березня – Міжнародний день боротьби з наркоманією та наркобізнесом. Тож 4 березня, на щотижневому кіноперегляді учасники проекту (студенти кременчуцьких ВНЗ) дивитимуться документальний короткометражний фільм «Винсент. Хроники героинщика». А потім представник соціальних служб та спеціально запрошений нарколог у доступній формі пояснять глядачам, наскільки погане те, що вони побачили. Ми навіть сподіваємося, що глядачі самі зрозуміють, наскільки небезпечне те, що вони побачать. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх