Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 01.04.2020 22:00
Підтверджені:
Україна794
Кременчук2
Хворі:
Україна761
Кременчук2
Вилікувалось:
Україна13
Кременчук0
Померло:
Україна20
Кременчук0

Кременчужан запрошують на презентацію інтеркультурного путівника Кременчука

7.10.2019, 14:14 Просмотров: 1 418

 

Вона відбудеться о 16.00 за адресою провулок Дмитра Тьомкіна, 4

Сьогодні, 7 жовтня, о 16.00 кременчужан запрошують відвідати презентацію інтеркультурного путівника Кременчука. Захід відбудеться на базі офісу Інституту розвитку нашого міста за адресою провулок Дмитра Тьомкіна, 4.


Інтеркультурний путівник Кременчука створили у межах проєкту «Український Букет Народів», який реалізує ГО «Культурний діалог» разом з МГО «СТАН» за підтримки Українського культурного фонду, управління культури і туризму міськвиконкому та Інституту розвитку Кременчука.


У презентації візьмуть участь співробітники закладів культури міста, які протягом травня-жовтня 2019 активно сприяли реалізації інтеркультурних заходів проєкту «Український Букет Народів», представники ЗМІ, етнічних і релігійних спільнот, культурні і громадські активісти Кременчука.


Під час заходу герої історій путівника та інші кременчужани поділяться своїми враженнями від інтеркультурних подій, що проводилися в останній час у нашому місті.


Згодом путівник планують поширити серед бібліотек міста та інших установ і організацій, які сприяють розвитку інтеркультурності та туристичної привабливості Кременчука.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх