JT INTERNATIONAL UKRAINE ЗНАЧНО ЗБІЛЬШИЛА ВИРОБНИЦТВО У ПЕРШОМУ ПІВРІЧЧІ 2005 РОКУ

12.07.2005, 09:07 Просмотров: 1 258


ЗАТ “Джей Ті Інтернешнл Україна” (JT International Ukraine) у червні 2005 року виробила 1,184 млн. сигарет.

ЗАТ “Джей Ті Інтернешнл Україна” (JT International Ukraine) у червні 2005 року виробила 1,184 млн. сигарет.

 <!--?xml:namespace prefix = o ns = 'urn:schemas-microsoft-com:office:office' ?-->

 

В цілому за перше півріччя цього року компанія виробила 6,393 млн. сигарет, що на 29,6% або на 1,459 млн. сигарет більше ніж за той же період 2004 року.

 

 

“Перша половина цього року показала нам дуже добрий прогрес”, - каже Генеральний Директор “Джей Ті Інтернешнл Компані Україна” Кевін Томлінсон.

 

 

“Ми рухаємось у правильному напрямі та з оптимізмом дивимось як на виробництво, так і на продажі впродовж всього 2005 року”, - додає Томлінсон.

 

 

“Подальший розвиток у цьому році був посилений завдяки особливої увазі до наших стратегічних брендів та запровадженню різних маркетингових програм, включаючи Програму Лояльності для Роздрібної Торгівлі, а також ініціатив з мерчандайзінгу”, - каже Томлінсон.

 

 

У першому півріччі 2005 році обсяг продажів ведучих марок сигарет JT International Ukraine у порівнянні з тим же періодом 2004 року зріс: Winston – на 66%, Monte Carlo – на 27%, More King Size - на 26% та Camel – на 10%.

 

 

JT International - один із лідерів світового тютюнового бізнесу, інвестувала в розвиток тютюнової галузі України близько 50 мільйонів доларів США.

 

 

 

JT International Ukraine є лідером серед експортерів тютюнової продукції з України. Частка JT International Ukraine у загальному експорті тютюнових виробів з Україні перевищує 50%.

 

 

 

 

 

Довідка: JT International Ukraine входить до складу  групи компаній JTI із штаб-квартирою в Женеві. JTI виробляє такі всесвітньо відомі марки сигарет як Mild Seven, Winston та Camel.  Сьогодні продукція компанії поширюється у більш ніж 120 країнах світу.

 

JT International  входить до складу Japan Tobacco Inc., однієї з найстаріших і найпотужніших світових тютюнових компаній. 

 

Частка ринку Japan Tobacco Inc. у світовому виробництві тютюнової продукції становить близько 8 відсотків.

 

 

 

 

 

 

 

 

 <!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2005/07/12/789.html -->
 

Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх