28 тис. осіб планується працевлаштувати до кінця року на Полтавщині

12.07.2005, 09:07 Просмотров: 1 711

У поточному році в Полтавській області планується працевлаштувати 28 тис. осіб,- про це заявив  голова облдержадміністрації Степан Бульба, розглянувши практичні аспекти виконання завдань, поставлених Президентом України Віктором Ющенком щодо подолання негативних тенденцій у сфері зайнятості.

У поточному році в Полтавській області планується працевлаштувати 28 тис. осіб,- про це заявив  голова облдержадміністрації Степан Бульба, розглянувши практичні аспекти виконання завдань, поставлених Президентом України Віктором Ющенком щодо подолання негативних тенденцій у сфері зайнятості.<!--?xml:namespace prefix = o ns = 'urn:schemas-microsoft-com:office:office' ?-->

 

Степан Бульба, наголосив на потребі запровадження ефективної системи соціального захисту від безробіття, легалізації зайнятості, спрощення системи реєстрації суб’єктів малого підприємництва, створення сприятливого економічного середовища для зайнятості населення, удосконалення системи профорієнтації, створення робочих місць на селі. Проте губернатор констатував, що виконання зазначеного завдання ускладнюється відсутністю чіткої методики обліку нових робочих місць.

 

Питання зайнятості населення залишається на контролі органів виконавчої влади на місцях і незабаром буде розглянуте на колегії облдержадміністрації»,- заявив губернатор області.

 

Нагадаємо, що з початку року в області працевлаштовано п”ять тисяч осіб.

 <!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2005/07/12/788.html -->
 

Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх